Turkcell sınırsız ve internet hediye kampanyası

blank

Turkcell hediye dağıtmaya devam ediyor. Turkcell sınırsız konuşma, 2 GB internet, her yöne 250 dakika, Fizy video üyeliği ve 5GB Instagram paketinden yararlanmak için…

teknik destek

Turkcell‘ den yine bir kampanya ile karşılaştık. Özellikle Bip uygulamasını kullananlara verdiği hediyelerin dışında normal arama ve internet kullanımlarına göre hediyelerde dağıtmaya devam etmekte. Bu hediyelerden yararlanmak için Turkcell’ in bazı şartları var. Bu şartlardan biri veya birden çok olan kişiler üç ay hediyelerden yararlanacak.

  • Bu kampanyadan sadece faturalı hat kullanıcıları faydalanabilir. 
  • Son ve üç ay ortalaması yurt içi konuşma %14 ve üstü
  • Farklı operatörlerle arama ortalaması %34 ve üstü
  • Mesaj ve internet kullanım oranı %86 ve …
  • Farklı operatörlerden gelen arama % 45 olan (son 3 ayın)
  • 3 Ay içerisinde internet paket aşımı yaşamış kullanıcılar 

Turkcell hediye internet ve dakika

Kampanya içeriği Turkcel içi sınırsız arama, internet ve her yöne dakika. Turkcell hediye kampanyasından yararlanmak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayınız. 532 veya 532 532 0000′ den çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Hediyeler 3 ay boyunca alınabilecek. Her bir kullanıcı bir ay içerisinde sadece bir kez bu imkanlardan yararlanabilecek.

Turkcell sınırsız ve internet hediye kampanyası


Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 00:59

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!