Turkcell T70 modem olarak kullanma

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

T70 modem olarak nasıl kullanılır? Turkcell T70 modem olarak nasıl kullanılır? T70 internet paylaşımı nasıl yapılır? Turkcell T70 hotspot internet paylaşımı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
T70 modem olarak nasıl kullanılır? Turkcell T70 modem olarak nasıl kullanılır? T70 internet paylaşımı nasıl yapılır? Turkcell T70 hotspot internet paylaşımı nasıl yapılır?

Turkcell’in son telefonu T70 üzerinden internet paylaşımı nasıl yapılır? Turkcell T70 modem olarak nasıl kullanılır? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Son yıllarda teknoloji artık mobil’ e kaymasıyla, mobil cihazların önemi daha çok anlaşılmaktadır. Malum interneti olmayan mobil cihazında pek anlamı olmuyor.
 

Turkcell T70 internet paylaşımı nasıl yapılır?

Turkcell T serisinin son ürünü olan T70 üzerinden kablosuz hotspot kurulumu nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Telefonunuzun internetini paylaşıma açarak diğer cihazlardan da internet erişimi sağlayabilirsiniz. 
 

Artık hayatımızın her noktasında internet erişimi ihtiyacı duymaktayız. Turkcell T70 üzerinden internetinizi paylaşıma açarak farklı cihazlardan internet erişimi sağlayabilirsiniz. 
 
Turkcell T70 üzerinden interneti paylaşıma açmadan önce mobil veriyi etkinleştiriniz. Mobil veriyi etkinleştirdikten sonra aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.  www.andronova.net

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

T70 kablosuz interneti paylaşıma açmak için;
Uygulamalar>Ayarlar>Diğer adımlarını takip ediyoruz. 

Turkcell T70 kablosuz internet paylaşımı

Daha sonra internet paylaşımı sekmesine giriş yapıyoruz. Taşınabilir Kablosuz hotspot seçeneğini etkinleştiriyoruz. 

t70 kablosuz internet paylaşımı
Turkcell T70 modem olarak kullanma

Kablosuz ağ adı ve şifrelerini değiştirmek için kablosuz hotspot kurulumu yap seçeneğine dokunuyoruz. Kablosuz ağ adı ve şifrenizi de belirledikten sonra kaydet butonuna dokunmanız yeterli olacaktır.  
 

Turkcell T70 modem olarak kullanma


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 00:52

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak