Turkcell TV+ Plus çok fazla yanlış login denemesi çözümü

blank

TV Plus uygulamasına giremiyorum! "Turkcell TV+ Plus çok fazla yanlış login denemesinden dolayı hesabınız geçici olarak durdurulmuştur lütfen daha sonra tekrar deneyiniz hata kodu 5103"

teknik destek

Turkcell TV+ Plus uygulamasını kullananız var mı? TV + Plus uygulamasını uygun fiyatlarla aylık abone olabilirsiniz. Bu uygulamayı cep telefonu, tablet, Smart televizyonlarda ve bilgisayarlarda kolayça kullanılabiliyor. Üye olduktan sonra saydığımız bu cihazlarda kullanım yapabilirsiniz. Yalnız internet hızına göre bazen yavaş açılabiliyor.

Turkcell TV+ Plus giriş yaparken çok fazla şifre denemesi yaptıysanız TV+ hesabınıza geçici olarak erişim yapılamayacak. Bu nereden hangi cihazdan girdiğinizle alakası bulunmuyor. Belli bir şifre denemesinden sonra TV Plus kilitleniyor. Peki çözümü nedir?

TV Plus’ da çok fazla yanlış login denemesi yaptıysanız hesabınız geçici olarak durdurulmuşsa bunun için boşuna müşteri hizmetlerini aramayınız. Biz arayıp test ettik. İlk önce konuya hakim olmadıklarını gördük. Sorunun çözümü içinde sorunun ekran görüntüsünü alıp verdikleri mail adresine göndermeniz. Mail adresi [email protected]

Turkcell TV+ Plus çok fazla yanlış login denemesi çözümü

Turkcell TV+ Plus çok fazla şifre denemesi çözümü

Çok fazla şifre denemesi nedeniyle durdurulan hesabı açmak için hiç bir şey yapmayıp 10-15 dakika beklemeniz olacak. Adı üzerinde geçici engelleme.

Müşteri hizmetlerinin önerisi TV+ uygulamasını kaldırıp yeniden yükleme.

Online işlemlerde kullanılan şifrenin sıfırlaması. Şifre sıfırlama için sms bölümüne şifre yazıp 2200′ a göndermeniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!