Turkcell Vodafone ücretsiz internet dakika SMS paketi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Ücretsiz acil iletişim paketi. Ücretsiz internet, SMS mesaj ve dakika nasıl alınır? Ücretsiz paket olmak gerekiyor mu? Turkcell Vodafone ücretsiz internet dakika SMS paketi. Acil iletişim paketi alma.

15 Haziran 2016 günü yapılan darbe girişimi, Türksat’ a da saldırı girişimi ile devam etti. Bu saldırılar iletişimin ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi. Cumhurbaşkanının görüntülü görüşmeyle yaptığı çağrı sayesinde bu darbe girişimi engellendi. Recep Tayyip Erdoğan bazı televizyon kanallarıyla iletişimini FaceTime uygulaması üzerinden yaptı. Tabi bu bağlantı operatörlerin dikkatini çekerek, bu hafta sonu için ücretsiz acil iletişim paketi adında bir paket çıkardı.

Turkcell Vodafone ücretsiz internet dakika SMS paketi

Şuan için hafta sonunu kapsayan bu ücretsiz paket Turkcell ve Vodafone operatörlerinde dün hizmete girdi. Turkcell acil iletişim paketinde 150 dakika, 150 SMS ve 150 MB internet paketi ücretsiz hatlara tanımlandı. Vodafone operatöründe ise 150 dakika ve 250 MB internet hediye edildi. Hediye paket tüm Turkcell ve Vodafone müşterilerine otomatik olarak hatlarına tanımlandı.

Türk Telekom Turkcell Vodafone 4.5G internet hız testi ve Turkcell Vodafone Avea internet paketleri karşılaştırma haberimize baktınız mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir