Türkiye Geneli Elektrik Kesintisi!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Bugün sabah 10:30’dan itibaren tüm Türkiye genelindeki yaklaşık 40 şehirde meydana gelen genel bir elektrik kesintisi yaşanmakta.

Sponsorlu reklam

Türkiye’nin yarısından fazlasını etkisi altına alan bu elektrik kesintisi sebebiyle, metrodan, trafik lambalarına, evlerden hastanelere kadar hiçbir yerde eletkrik olmaması sebebiyle tüm ulaşım ve hayat resmen felç olmuş durumda.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yetkililerin yaptığı açıklamada, aralarında İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Aydın, Denizli, Edirne, Muğla, Tekirdağ, Sinop, Kayseri, Eskişehir, İzmit, Tunceli, Elazığ, Bilecik, Samsun ve Sakarya’nın yer aldığı ve daha bir çok şehirde elektrikler kesik durumda. Elektrik kesintisi sebebiyle TEİAŞ’ın sitesine akın eden vatandaşlar sebebiyle, site de çökmüş durumda.

Sponsorlu reklam

Enerji Bakanlığından yapılan açıklamada son 15 yıldan beri yaşanan en ciddi elektrik kesintisinin yaşandığı ve hatta terör saldırısının dahi seçenekler dahilinde olduğu belirtildi.

TEİAŞ, elektrik kesinsine karşı arıza üzerinde çalıştıklarını, en kısa sürede elektriklerin gelmesi için tüm işlemleri yaptıklarını belirtti.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir