Türkiye genelinde internet erişimi yok mu?

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Öğleden önce görülen internet bağlantı sorunu, Türkiye genelinde oluştuğu anlaşıldı. Çoğu internet kullanıcısı, internet bağlantı erişiminin olmamasının genel durum olduğundan habersizdi.

Sponsorlu reklam

İnternet erişimi sadece ADSL gibi bağlantılarda görülmedi. Mobil operatörler Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom dahil tüm operatörlerde görüldü. Yani sorun Türkiye kaynaklı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bazı kullanıcılar cep telefonlarından internet erişimi yapamayınca, telefon ayarları ile uğraştı. Sorun devam ediyor.

Sponsorlu reklam

Cihazını açıp kapattı. Wifi kablosuz bağlantısı yapıp denedi. Arkadaşlarını aradı. Son olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiler.

Mobil cihazlarda internet erişimi yok. Hatta internet bağlantı simgesi de çıkmıyor. Yani 2G, 3G ve 4.5G / LTE simgeleri ekranda yer almıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Türkiye genelinde görülen internet erişim sorunu, ADLS gibi bağlantılarda çözüldü. Ama cep telefonu operatörlerinde internet erişimi sorunu hala devam etmekte.Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 16:47

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak