Türkiye iPhone X fiyatı belli oldu

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Apple, iPhone X için Türkiye fiyatını yayınladı. Şu an için Türkiye' deki en pahalı cep telefonu olma özelliğine sahip oldu. OLED ekran teknolojisi ve bazı özellikler için bu fiyat verilir mi!

Sponsorlu reklam

Apple’ ın 10. yıla özel üretti OLED çerçevesiz ekran iPhone X‘ ın nihayet fiyatı belli oldu. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple, son etkinliğinde tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri büyük ilgi toplamayı başardı. Geçtiğimiz ay iPhone 8 için ön sipariş alınmıştı ama iPhone X için Ekim ayına ertelenmişti. Özellikle fiyatı merak konusu olan 10.yıl modeli için Türkiye fiyatı belli oldu.

Sponsorlu reklam

iPhone X Türkiye fiyatı

iPhone X 64 GB fiyatı 6099 TL ve iPhone X 256 GB fiyatı 6899 TL olarak belirlendi. Türkiye için şu an en pahallı telefon olarak görülmekte. ABD fiyatı 999 dolar olan iPhone X maliyetine aşağıda yer verdik. Baktığınızda ne kadar saçma bir durum olduğu belli oluyor. 

media 8371

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone X maliyet fiyatı

Ekran fiyatı 80 dolar, paslanmaz çelik kasa 53 dolar, nand bellek 256 GB 45 dolar, kamera sistemi ve algılayıcı 25 dolar, A11 işlemci 26 dolar, 3G ve  4G bağlantıyı sağlayan modem 18 dolar ve genel parçalar dahil toplamı 405 dolar. //www.teknolojikhaber.net


Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2017, 01:18

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak