Türkiye’deki İnternet “Adil Kullanım Kotası” nın Kaldırılması İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

blank

Bir çok ülkedeki internet kullanıcılarının adını dahi bilmediği, ülkemizde ki internet kullanıcılarının en büyük belası haline gelen “Adil Kullanım Kotası” adı altında koyulan kısıtlamaya karşı memnuniyetsizlik hat noktalara ulaştı.

teknik destek

Bu durum sonucunda Türkiye‘deki internet kullanımına konulan Adil Kullanım Kotası (AKK)’nın kaldırılması için change.org sitesinde imza kampanyası başlatıldı.

Kotasız internet isteyen kullanıcılar, 3 hafta içerisinde 36000‘den fazla imzayı aştı. Bu hızla giderse 100 bin imzanın toplanması kısa süre içerisinde gerçekleşecek. Peki bu imzalar sonuç verecek mi?

adil-kullanim-kotasi-akk-resim

Bunun cevabını önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ancak siz de bizim gibi Adil Kullanım Kotası‘nın kaldırılmasını istiyorsanız,
https://www.change.org/p/akk-internetin-kotas%C4%B1z-kotas%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1lmal%C4%B1d%C4%B1r-btkbasin bağlantıya tıklayarak imza kampanyasına katılabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!