Türkiye’nin 2. Apple Store’u Açılıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Ülkemizde pek çok Reseller(resmi ürünler getirip satabilen) Apple mağazası var. Fakat Apple’ın özellikle ABD’deki yüzü olan büyük Apple Store‘lar, Apple’ın göz bebeği durumunda.

Apple ile ilgili her türlü soruya kolaylıkla yanıt verebilen ve  İ(ürünlerle) ilgili neredeyse tüm bilgilere sahip olan Apple Store çalışanları Zorlu Center Apple Store‘da (5 Nisan’da açılış yapılmıştı) çok revaçta ve çoğu zaman yoğunluğa yetişemiyorlar. Hem yoğunluğu azaltmak, hem talebi karşılamak, hem de kârlılığı artırmak için Apple’ın Türkiye’ye bir Apple Store daha açacağı duyurulmuştu.

Apple Store’un yeni yeri Anadolu yakasında Acıbadem’deki Akasya AVM‘nin içinde olacak.(Dünyadaki 444. Apple Store) Böylece Anadolu yakasında yaşayanlar da Apple Store’a daha hızlı ulaşabilecek. Akasya AVM Apple Store’un açılışı 25 Ekim Cumartesi saat 10.00 olarak duyuruldu. Akasya’daki mağazanın iç tasarımının nasıl olacağı ise merak konusu…

akasya-acibadem-avm

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir