Twitch kanalım aramalarda çıkmıyor gözükmüyor

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Twitch tV kanalım aramalarda gözükmüyor yayın açamıyorum diyenlerde ceza nedeni ile banlanma yani hesap yasaklama işlemi uygulanmış olabilir.

Sponsorlu reklam

Twitch yayın açamıyorum ve üstelik takipçilerimi göremiyorum şeklinde bir kaç şikayetle karşılaştık ve genelinde aynı sıkıntı vardı. Yayın sırasında sorun yaşıyorum ve destek talebi gönderdiğimde dönüş yapan olmadı diyerek ne yapacağını bilmeyenler oluyur.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İştirak sözleşmesi sonrasında hesapta yayın açtıktan sonra ana sayfada gözükmüyor diye yazanda sanırım aynı nedenden sıkıntı çekmekte. Bunların temelinde telifli yayınlar var. Dinlemek veya yayınlamaktan dolayı geçici yayın engeli veya hesap engeli gelebiliyor.

Sponsorlu reklam
  • Başka bir cihazla veya bilgisayardan denemenizi öneririz. Profilinizde bir şeyler değişiyor mu diye kontrol ediniz. 
  • Yeni gizli sekme veya farklı tarayıcıyla test edilebilir. 
  • Telif şüphesiyle kanaldaki videolarının tamamını veya bir kısmını kaldırarak test edilebilir.
  • Hesap ayarlarını kontrol ediniz ve bir şeyleri değiştirmeye çalışınız.

Telif durumuyla alakalı ise videoların kaldırılmasından sonra bir iki hafta içeriside kanalınız normal hale gelecek. Yine de problemi iletmek isterseniz destek talebini oluşturunuz. Başkalarında var mıdır diye de sosyal ağlardan araştırınız. Geçici bir sorunda çıkmış olabilir.

Herhangi bir şeye kalkışılmadan önce zararsız alanların kontrol edilmesi daha mantıklı olacak. Video kaldırma önerimiz sizin için önemlileri bilgisayarınıza indiriniz ve teker teker kaldırarak belli aralıklarla test edilebilir. Ya da kaldırıp sorun aşıldıktan sonra teker teker yayınlayarak denenebilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Uygulamada yaşanan sorunlarda eski uygulama sürümünü yükleyip deneyiniz. Bazen gelen güncelleme uyumsuzluk çıkarabiliyor.

Twitch kanalım aramalarda çıkmıyor gözükmüyor

Aramalarda görünmüyor sorunu çekenlerin birde hesaplarına ek bir doğrulama eklemelerini öneririz. Çok sık giriş yapmaya çalışmak, başka yerlerden aynı anda girişler ve çoklu kullanımlarda sıkıntı doğurabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak