Twitch Sings nedir nasıl kullanılır

blank

Twitch Sings nedir / ne demek ve Twitch Sings nasıl kullanılır diyenlere hazırladığımız bilgilendirme yazımızı sorularınızla şekillendirebilirsiniz. İşte oyunun amacı!

teknik destek

Twitch Sings, dünyada canlı yayın platformları içerisinde en büyüklerinden biri Twitch’ un geliştirmiş olduğu Twitch Sings adını verdiği karaoke oyunu kullanıma açıldı.

Yapımcı Wade’ den oyun için “Twitch Sings” canlı yayında bir şovdaymış gibi hisse vardırıyor. Performans ve eğlenceyi birleştiren önemli bir fırsattır. 

Twitch Sings oyunuyla yayıncılar birbirine düet için davetiye gönderebiliyorlar. Düet sırasında izleyici isterse istek şarkı taleplerini iletebiliyorlar.

Twitch Sings nedir nasıl kullanılır

Twitch Sings nedir ne işe yarar?

Twitch Sings, 2018′ de beta sürümle kısıtlı kullanıcılara açılmıştı. Oyunla kullanıcı isterse kendi başına çok sayıda şarkıyı söyleyebiliyor ve yine isterse birileriyle düette yapabiliyor. Çevrimiçi mod ile kullanıcı isterse tüm kullanıcılarla etkileşim içerisinde paylaşımda bulunabilir. Çevrimdışı modda bulunan oyunda kendi başınıza denemelerde yapabiliyorsunuz.

Oyun ile, ışıkla gösterilerle suyun altında bulunuyormuş gibi şarkı söyleme ve benzersiz zorlu görevlerle buluşacağınız bir alan olacak. 

Haber Twitch Sings nedir sorusuna cevap olarak paylaşılmıştır…

Twitch Sings ücretsiz erişim için twitch.tv/directory/game/Twitch%20Sings sayfasını ziyaret ederek kayıt olabilirsiniz. Ücretli olmamasının nedeni ise müzikle ilgili yayıncıları kendi alanında platformunun büyümesini sağlama. 

Bazıları yeni uygulamanın Tik Tok’ a rakip olabileceğini vurguluyor. Unutmadan TikTok’ un başarısını görmezlikten gelemeyiz.  Ama bu yeni uygulama canlı yayındaki etkileşimi ön plana çıkarmış.


Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 20:50

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!