Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

banner186

Twitter neden açılmıyor? Twitter erişim yapılamıyor. Twitter sitesine erişim yapamıyorum. Cep telefonundan Twitter hesabıma giriş yapamıyorum açılmıyor Android / iPhone. Twitter açılmıyor yasaklandı mı! Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 E

Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

banner192
Twitter neden açılmıyor? Twitter erişim yapılamıyor. Twitter sitesine erişim yapamıyorum. Cep telefonundan Twitter hesabıma giriş yapamıyorum açılmıyor Android / iPhone. Twitter açılmıyor yasaklandı mı! Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 Edge, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7, Note, HTC, LG, Sony Xperia, Discovery, Windows XP, Windows 7, Windows 8.1 ve Wİndows 10 Twitter' a nasıl girilir? 29 Haziran 2016 Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen hain saldırı nedeniyle sosyal medyada görüntülerin yayılmasını önlemek amaçlı, geçici olarak sosyal paylaşım sitelerinde kasma yapılıyor. Türkiye çıkışlarının UP / DOWN hızları düşürülerek bu erişimi zorlaştırılıyor. Son zamanlarda devlet yasaklama yerine bu şekilde bir önlem alıyor. Bana sorarsanız site yasaklanması yerine bu yöntem daha mantıklı olmuş.

Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

twitter açılmıyor yasaklandı mı nasıl girilir Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine erişim yapamayan ya da çok yavaş şekilde açılan siteler için kullanıcılar DNS ve VPN programları ile sorunu aşmaya çalışıyor. Bu durum geçici olduğunu tekrarlamak istiyorum. Güvenli olmayan DNS ve VPN programlardan virüs ve güvenlik açığı oluşabileceğini de hatırlatmak isterim. Facebook ve Twitter neden açılmıyor yasaklandı mı ve Youtube Google Twitter Facebook Instagram açılmıyor haberlerimize bakmak ister misiniz?

Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

twitter açılmıyor yasaklandı mı

Twitter açılmıyor yasaklandı mı yoksa geçici erişime mi engellendi!

Sizde Twitter ve Facebook' a erişimde zorlanıyor musunuz? Bu durumdan rahatsız oluyor musunuz? Bu uygulamayı gerekli buluyor musunuz?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×