Twitter anlar nedir nasıl bakılır diyenler buraya

Andronova

Twitter anlar, ağda en önemli olup biten haber ve öykülerden seçkinlerden oluşan bir alan. Bu bölüm popüler olan ya da alakası olan konuları size seçerek göstermekte. Bu seçenekleri isterseniz özelleştirebiliyorsunuz.

Anlar’ a girerek günün özelliştirilen anılarına ulaşabilirsiniz. Burada komik paylaşımları, haberleri, eğlenceli şeyleri ve spor dahil çok sayıda kategoride anıları seçerek keşfedebilirsiniz.

Görmek istediğiniz anın tam öyküsüne bakmak için üzerine dokunmanız yeterli olacak. Bu anları beğenmek istiyorsanız o anın üstünde yer alan beğeni butonuna dokunun. Yanlışlıkla beğendiyseniz aynı butona tıklayarak geri alabilirsiniz.

Anlarda gezinmek için anı aşağıya kaydırın. Ayrıntıya bakmak için istediğinizin üstüne tıklayıp bakabilirsiniz.

Anların ne kadar beğenildiğine ve etkileşimini görmek için anılar etkileşim ölçümü görüntüleyebilirsiniz. 

Anların ne kadar beğeni aldı görme

Tweetlerimi birinin anına eklemek istiyorum derseniz bu şimdilik mümkün değil. Hangi anın hangi tweette bulunacağına ilgili kişi karar verecektir. 

Twitter anlar nasıl bakılır

  • Profile girdikten sonra yan sekmeye geçin  
  • “Daha fazla” dokunun  
  •  “Anlar” olan bölüme girin
  • An oluşturuldu ise ekrana gelecek. Yoksa söyle bir uyarı gelecektir. “Henüz an oluşturmadın”

Twitter anlar nedir nasıl kullanılır diyenler burayaTwitter anlar ne işe yarar

Twitter diğer ağlar gibi çok geniş özelliklere açık olan bir yapıya sahip değil. Belirli ilkelerinin olduğunu her fırsatta tekrarlıyor. İnce çizgilerini çoğunlukla çiğnemiyor ve bu yönde sıkça eleştiri alsa da yoluna devam ediyor.


Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 01:07

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir