Twitter biletli sohbet odaları şartları nedir para nasıl kazanılır

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

Twitter biletli sohbet odaları para kazanma için nasıl hesap açılır kısa bir bilgilendirmede bulunacağız. Ücret iadesi içinde yine ufak bir açıklamada bulunuyoruz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Twitter biletli sohbet odaları, Twitter oluşturucularnın herkese açık olarak yaptıkları sohbetleri düzenleme, konuşma ve yönetmek amaçlı yaptıkları işleri desteklemek adına çıkarılan hizmetin adı. Bu odalara katılmak adına alınan biletlerden elde edilecek kazanç bu kişilerle paylaşılmakta. Tabi yansıyan gelirin tamamını alamaz.

Hizmet şu an test aşamasında ve gereklilikleri karşılayanlar arasında ilk test grup katılımların başvuruları kabul ediliyor. 

Oluşturucuların sohbet odalaronda gösterdiği performansla hedef kitleleri satın aldığı biletlerle desteklemekte. Tanışma ve sohbet etmek için oluşturulan odalardan gelir elde ediliyor. Teşvik için ağ üzerine düşeni yapmakla sorumlu.

Biletli sohbet odaları şartları neler?

 1. 18 Yaş şartı bulunmakta.
 2. Doğrulanan mail adresi olması gerekiyor. Artı öneri 2 faktörlü doğrulamanın etkinleştirilmesi.
 3. Profil alanının eksiksiz doldurulması gerekiyor. Aldatmaya yönelik başka birinin veya markanın bilgileri içermemesi gerekiyor.
 4. Ağın kurallarını sık ihlal etmiş olmaması.
 5. Reklam politikalarının ihlal edilmemiş olunması.
 6. Marka ihlali olmamalı.
 7. Marka ile alakalı olmayan kurgusal karakter veya hayvanlarla alakalı profilde bilgiler yer almaması.
 8. 1 Bin veya daha çok aktif olan takipçilerinizin olması.
 9. 30 Gün içerisinde minimum bir odada 3 kera ev sahipliğini yapmış olmanız gerekiyor.
 10. Şu an test Amerika için geçerlidir.
 11. Biletler farklı amaçla kullanımı yasaktır. Detayların resmi sitesinden okunmasını öneririz.

Uygun görülen hesaplar bekleme listesinde yerini alacak. Kenra çubuğu alanında “Gelire dönüştürme” ve oradan da “Biletli sohbet odaları” alanında bulacaksınız. İlgili alanda gereksinimleri karşılayıp karşılanmadığını sorgulayabilirsiniz. Stripe hesabı açmanız ve sonra Twitter hesabına bağlanması gerekiyor. Bu ilk katılım süreci için gereksinimlerin tamamlanması demektir.

Sohbet odaları yeniden planlama veya iptal etmek için şu an yeniden planlama açılmadı. Yani mümkün değil. Lakin etkinliği iptal etmek mümkün.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Twitter biletli sohbet odaları şartları nedir para nasıl kazanılır
Twitter biletli sohbet odaları şartları nedir para nasıl kazanılır
Twitter biletli sohbet odaları para kazanma
Twitter para nasıl kazanılır

Biletli odalarda ücret iadesi

İptal edilen etkinliklerin ücreti otomatik iadesi yapılır ve başka bir oda alınırken kredi kazanmak mümkün olabiliyor.

İptali düşünenler “Sohbet odası” kartı açılır ve odayı iptal et seçeneğine dokunulur. Doğrulama mesajı çıkar ve onayınız ile iptal gerçekleşir. 

iPhone yani iOS için ücret iadesini App store üzerinden yapılmakta. Android içinde Google Play hesabınıza bakınız.

Platform ücretleri düşüldükten sonra biletlerden elde edilmiş gelirin maksimim %97′ si verilebilir. İşleme koyma ve transfer ücretleri alınabiliyor. Artı e-cüzdan hizmeti veren yerde komisyon alabiliyor.

Yüzeysel hesap yaptığımızda tahmini 10 TL için 7 TL alacaksınız. Komisyonlar düşüldüğünde tahmini çıkan tutar.

İlerleyen zamanlarda süper takip özelliğinin açılacağı söylentisi de dolaşıyor. Sanırız bu özellikte atılan tweet’ ler geri alınacak. Koleksiyonlar tarafında tweetler kayıt ediliyor. Farklı ek özellikler yayına alınma olasılığı gündemde.

Odalar açılmıyor

Gereksinimleri karşılaşanlarda yaşanacak sorunlarda alınan uyarılar bize yazılırsa inceleme şansımız bulunur. Bizde buna göre geri dönüş ve içerik hazırlarız.

Odalarda çıkan sorunlarda farklı kişilerde yaşanıp yaşanmadığına göre bir yol izlenebilir. Oturumdan çıkmak, başka telefon, hesapla ve internetle test etmek gibi deneme adımları bulunuyor. Daha güncel olan bir sürüm varsa onla deneyin. Ya da eski sürümlerle deneyin. Uyumsuzluk var mı diye ufak bir kontrol gerekir.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir