Twitter bu hesap geçici olarak sınırlandırıldı ne demek

media 4880

Twitter "bu hesap geçici olarak sınırlandırıldı nedir? Bu hesapta bazı beklenmeyen etkinlikler gerçekleştiği için bu uyarıyı görüyorsun yine de görüntülemek istiyor musun"

teknik destek

Hesabınıza girerken Twitter‘ dan “Dikkat bu hesap geçici olarak sınırlandırıldı. Evet profili görüntüle” uyarısı aldınız mı? Twitter hesap ayarlarına ve profile girdiğinizde geçici sınırlandırma uyarısıyla da karşılaşabilirsiniz. Nedeni kesin şundandır diyemeyiz. Olası olanları açıklayacağız.

Twitter geçici sınırlandırıldı nedir? Buna benzer farklı uyarılarla karşılaşılabiliyor. Kalıp aynı sadece bir iki yazı değişmiş oluyor. Mantık aynı bir kuralın ihlali, şikayet veya şüpheli işlemlerde çıkmakta. Bildiğimiz kadarıyla olan nedenleri sıralamaya çalıştık.

Hesaba girdiğiniz bilgisayara ve telefona veya tablete dikkat edin. Tarayıcıya veya cihazda bulaşmış virüslerden dolayıda erişimde kısıtlamalar görülebiliyor.

Twitter hesabım neden geçici sınırlandırıldı

  • Hesap için çok sayıda şikayetin gelmesi
  • Aşırı olumsuz yorumlar yapılması
  • Hakaret ve küfürde bulunulması
  • Dinle ve ırkla alakalı aşağılamalar
  • Bir veya birden çok hesabı rahatsız etme
  • Sakıncalı paylaşımların yapılması veya tweetlenmesi
  • Güvensiz davranışlar sergilenmesi
  • Hesap çalınma girişimleri
  • Sürekli şifreyi değiştirmeye çalışılması

Twitter bu hesap geçici olarak sınırlandırıldı ne demek

Hesaba saldırı yapılıyor olabilir. Hesap çalma programı kullanılarak sürekli şifre denemesi yapılma gibi durumlarda Twitter belli bir denemeden sonra karakter doğrulaması ve sonrasında erişimde kısıtlamalar yapar.a Twitter’ı yalnızca belirtilen süre boyunca, sınırlandırılmış halde kullanabilirsiniz.

Twitter geçici olarak sınırlandırıldı çözümü

Girebiliyorsanız size bir yönlendirme seçeneği sunuyorsa takip edin ve istenilenleri yerine getirin. Örnek telefonla doğrulanma veya Twitter kimlikle doğrulanması istenilebilir. Size böyle bir sçenek sunmuyorsa aşağıdakiyle devam edin. 

Askıya alınmış hesaplar için ve kilitlenmiş Twitter hesabının açılması için direk iletişim formu help.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended‘ dan şikayetinizi iletebilirsiniz. Ne zaman dönerler sorusunu soracaklar için kimse size şu zaman önerler gibi bir bilgi veremez.

Twitter geçici olarak sınırlandırıldı çözümü

Askıya alınmış hesabı açtırmak için doldurulan formun çalışması için sorunlu hesaba giriş yapmış olmanız gerekiyor. Şifreyi unutanlar sıfırlama yapabilir. Twitter müşteri hizmetleri haberindeki bilgilere bakmanızı da öneririz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın