Twitter burada görecek bir şey yok ne demek

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Tweet veya hesap şikayetinde Twitter burada görecek bir şey yok sorunu ortaya çıktı. Şirketteki çalışanlarla, CEO’ su arasındaki sorunlardan kaynaklı mı bilemiyoruz ama yolunda gitmeyen bir şeyler var.

Sponsorlu reklam

Bugün bir Twitter hesabını şikayet etmek istediğimizde direk bu metinle karşılaştık. Bir kaç kez çıkıp tekrar denediğimizde yine aynı ekran karşımıza çıktı. Acaba sistemde bir değişime mi gidiliyor yoksa işler karışık mı?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Hesap şikayetinde burada görecek bir şey yok sorunu

Ufak bir kontrol yaptığımızda sorun bildiriminin çalışmadığını gördük. Daha doğrusu hesapları şikayet etmek istediğinizde yer alan ilgili seçeneğin çalışmadığını fark ettik. Belki bir süreliğine bu durumla karşılaşmaya devam edeceğiz. Ara ara denediğimizde tekrardan aynı uyarı çıktığından daha sonra tekrar deneme geri duymadık.

Sponsorlu reklam

Haberimizin devamında normal zamanlarda bu uyarının çıkma sebebini inceleyeceğiz.

Burada görecek bir şey yok ne demek

Bir çok web sitesinde veya uygulamada karşımıza çıkan bu uyarı metninde, ilgili hizmete erişim yapılamadığını veya böyle bir içeriğin olmadığını belirten bir nevi 404 yazısı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google’ da da denk geldiğimiz bu yazının çözüm önerileri genelde birbirine benzer. Bunların kısa bir sıralamasını aşağıya bırakacağız.

Burada görecek bir şey yok için ne yapılmalı?

Tüm platformlara yönelik önerilerimiz zamanla değişecektir. Lakin birbirine benzer önerilerin işe yaradığını geçmişten bu zamana kadar tecrübe ettik.

Bu ve benzeri uyarılarda yapacaklarınız şöyle:

  • Tarayıcı kullanarak bu uyarıyı alanların birde gizli sekmeyi kullanmaları gerekiyor. Tabi farklı tarayıcılarla da denenmeli.
  • Güncelleme almayan uygulama ve tarayıcıların güncellenmesi gerekiyor. Güncelleme alıp ve sonra böyle bir şeyle karşı karşıya kalanlarda sorun, sürüm uyumsuzluğudur. Kısaca kaldırın öncekilerden birini kurun.
  • Sürekli aynı şeylere yönelen kullanıcıların anlık ya da gün boyu böyle engellerle karşı karşıya kalacaklardır.
  • Bildirimde bulunacağınız alanda veya uygulamanın genelinde çalışmalar yapıyor olma olasılıkları da var.
  • İşlem yapan kişinin hesabı bir süreliğine bu tarz işlemlere engel uygulanmış olma olasılığını da aklımıza geliyor. Kişi sürekli birilerini şikayet ediyor ve aşırı işlemden dolayı şüpheli görülerek bir kısıtlama getirilmiştir.
Twitter burada gorecek bir sey yok 2
Twitter burada görecek bir şey yok ne demek

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak