Twitter canlı yayın nasıl yapılır iPhone

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Twitter' da canlı yayın nasıl yapılır iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7? Canlı yayın simgesi çıkmıyor görülmüyor. Twitter canlı yayın yapamıyorum olmuyor çözümü?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter‘ da canlı yayın yapamıyorum. Canlı yayın simgesi çıkmıyor. Canlı yayın yapılmıyor sorun için çözüm önerileri. Twitter canlı yayın neden olmuyor? Canlı yayın hatası nedenleri? Periscope canlı yayın!

Twitter’ da kısa süre önce gelen yeni güncelleme ile artık Twitter’ dan direk canlı yayın yapılabiliyor. Canlı yayın yapamayan kullanıcılar cihazlarında yüklü işletim sistemi sürümünü kontrol edebilirler. Özellikle iPhone cep telefonlarda genelde artık iOS 8 ve üstü şartı aranıyor. Teknoloji haberleri

Canlı yayında sorun yaşayan kullanıcılar farklı bir Twitter hesabı üzerinden denemeleri önerilir. Alternatif olarakta farklı bir cihazdan da deneyebilirler. Duruma göre sorun analiz edilebilir. Canlı yayın yapamayan kullanıcılar konuya yorum bırakabilirler. Varsa sorunun detayları da eklenebilir. www.andronova.net

Twitter’ da canlı yayın nasıl yapılır

Twitter canlı yayın nasıl yapılır iPhone

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter canlı yayın

Twitter canlı yayın nasıl yapılır

iphone telefonda twitter canlı yayın

canlı yayın yapamıyorum

canlı yayın simgesi çıkmıyor

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

twitter canlı yayın yapamıyorum

Twitter canlı yayın nasıl yapılır? Canlı yayın simgesi neden yok?

Twitter canlı yayın, Periscope gibi beğenme, kalp gönderme ve izleyen kullanıcılar yorum yapabilecek. Twitter’ da canlı yayın yapabilmeniz için Twitter uygulamasının son sürümüne sahip olmanız gerekiyor.

Şuan canlı yayın özelliği Android ve iOS cihazlarda kullanılabiliyor. Canlı yayın için Twitter uygulamasında kamera ve mikrofon erişim izinlerinin verilmesi gerekiyor.


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 02:53

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.