Twitter' dan gelen bildirim mesajlarını şikayet etmek

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Twitter' dan bana sürekli e-posta bildirimleri geliyor. Twitter sürekli mail gönderiyor acaba telefona gelen Twitter bildirimleri engelleme yapılabilir mi? Nasıl engellenir?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter’ dan sürekli bildirim mesajları mı geliyor? Cep telefona ve e-posta adresine takip ve beğeni mesajları geliyorsa veya başkalarından gelen SMS mesajları durdurma veya gelen bildirim mesajlarını şikayet etmek için detayları inceleyiniz. 

E-posta hesabınıza veya cep telefonunuza sürekli bildirim mesajları mı geliyor? Belki sizin hesabınıza geliyor veya başkasının hesabından geliyor olabilir. Twitterdan gelen e-posta mailleri engelleme nasıl yapılır?

Twitter gelen bildirim mesajlarını şikayet etme

Twitter size hesap doğrulama e-postası gönderdiyse ve gelen bildirimde yer alan Twitter hesabı size ait değilse benim hesabım değil yazısını tıklayın.Sonra mail hesabınızın Twitter’ dan kaldırılması için onaylayın. İsterseniz Twitter sayfasına giderek şifre sıfırlama yapabilirsiniz. 

Twitter’ dan gelen bildirimlerden dolayı Twitter’ a şikayet etmek istiyorsanız veya nasıl işlem yapılacak öğrenmek istiyorsanız help.twitter.com/tr/managing-your-account#notifications adresindeki bilgilere bakınız. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Dikkat! Telefona veya mail adresine Twitter’ dan bildirim geliyorsa ve mail gelen hesabı veya telefonu Twitter’ da daha önce kullanmadıysanız o zaman o hesabın şifresini belki sıfırlayabilirsiniz. Şifre sıfırlama bölümünden telefon numarasını veya posta adresini yazarak şifre sıfırlama telep ediniz.Sizinle alakalı olan seçeneği seçip başvuru yapınız. 

Sorun devam ediyorsa bizimle iletişime geçiniz. Unutmadan gizlilik ve bildirim ayarlarını incelemede fayda var.

Twitter' dan gelen bildirim mesajlarını şikayet etmek


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 18:07

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak