Twitter' dan Periscope Canlı Yayın Güncellemesi

Twitter üzerinden canlı yayın nasıl yapılır? Twitter canlı yayın uygulaması Periscope nasıl kullanılır? Periscope canlı yayın güncellemesi ile kısayol düğmesi. İnternetten canlı yayın nasıl yapılır? Android Galaxy S4 S5 S6 S7, HTC, LG, Sony Xperi ve iOS i

Twitter' dan Periscope Canlı Yayın Güncellemesi
müşteri hizmetleri
Twitter üzerinden canlı yayın nasıl yapılır? Twitter canlı yayın uygulaması Periscope nasıl kullanılır? Periscope canlı yayın güncellemesi ile kısayol düğmesi. İnternetten canlı yayın nasıl yapılır? Android Galaxy S4 S5 S6 S7, HTC, LG, Sony Xperi ve iOS iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6 Plus. Twitter Periscope uygulaması ile internet üzerinden canlı yayın yapma da yeni bir yenilik geliyor. Artık Twitter üzerine güncelleme ile gelecek olan düğme sayesinde direk canlı yayın yapılabilecek. Periscope Nedir? Twitter' in çıkardığı bu uygulama ile internet üzerinden canlı yayın yapmanızı sağlayan sosyal platformun adı. Periscope uygulamasını Android cihazlar için Google Play Store' den, iOS iPhone cihazlar içinde App Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. Periscope uygulaması yayınlanması ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı. Periscope uygulaması kullanıcılarının beğenisini kazanmasıyla, Twitter tarafından daha fazla önem verilmeye başlandı. Twitter şimdi de çıkaracağı güncelleme ile canlı yayın yapmada kısayol butonu çıkaracak.

Twitter Periscope canlı yayın güncellemesi

periscope canlı yayın güncellemesi

periscope canlı yayın güncellemesi

Canlı yayın kısayol butonu normalde Periscope' de bulunmaktadır. Bu buton artık Twitter üzerinde de yer alacak. Bu kısayola şimdiden verilen isim Go Live. Go Live butonu ile Twitter üzerinden nasıl canlı yayın yapılır? Twitter üzerinden belirecek düğmeye dokunduğunuzda Periscope uygulamasının arayüzü açılacak. Yani yine Periscope kullanılarak canlı yayın yapılacak. Twitter canlı yayın düşmesi için henüz güncelleme başlamadı. Yeni güncelleme Türkiye ve bir çok ülke için Avrupa güncellemesinden sonra gelmesi beklenmektedir. Periscope için büyük bir güncelleme yayınlandıCanlı yayın uygulaması Periscope video incelemesiYouTube ve Facebook canlı yayın yapma ve Facebook canlı yayın yapma Android canlı video haberlerimize bakmanızı öneririm.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR