Twitter doğrulama kodu telefonuma gelmiyor

Twitter hesabınız kilitlendi veya hesap giriş sorunu yaşıyorsanız, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea telefona doğrulama kodu gelmiyorsa giriş kodu gelmiyorsa çözümü haberimizde.

Andronova

Twitter‘ da nadirde olsa bazen girişte koyduğunuz mobil doğrulama kodu cep telefona gelmeyebiliyor. Yani hesap girişinde mobil onay kodu gelmiyor. Bu sorunun olası nedenlerine ve çözümüne aşağıda yer verdik.

Genel Twitter sorunlarından telefona SMS bildirim almama sorunu, Twitter hesabıma telefon numaramı eklemeyemiyorum ve SMS bildirimini alamıyorum gibi sorunlar için başvuru adresini deneyiniz. 

Twitter onay kodu gelmiyor

  • Çok fazla doğrulama onay kodu istediyseniz
  • Hat değişikliği yaptıysanız
  • Operatör değişikliği yaptıysanız
  • Hattınızdan veya telefondan bildirim mesajları kapalıysa
  • Twitter kaynaklı bir sorun olduysa

Twitter doğrulama kodu gelmiyor çözümü

Öneri 1- Türk Telekom ve Vodafone hatlar için telefonun mesaj bölümüne START yazıp 2444’ de SMS atıp deneyiniz. Turkcell içinde 2555′ e ve 2444 göndererek deneyiniz. Alınan cevaba göre hareket ediniz.

Öneri 2- Twitter iletişim formu: Bu help.twitter.com/forms/feature_report?feature=notifications adresteki formu doldurup, ilgili sorunu seçip Twitter’ a gönderiniz. İletişim için verdiğiniz e-posta adresine 1-3 gün içerisinde cevap geri dönüşü yapılmazsa aynı Twitter iletişim adresi ile tekrar başvuru yapınız. 

Hangi operatörü kullanıyorsunuz sorusu için ilgili operatör hangisi ise Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone olarak belirtiniz. Soruna nerede karşılaştığınızı seçiniz. Masaüstü bilgisayarda, mobil cihazlarda internet tarayıcısında (Google Chrome, Safari, Molzilla…), Twitter Android uygulamasında, Twitter iOS iPhone uygulamasında, Mac ve Windows olan seçeneklerden birini seçiniz.

Son olarak sorunun açıklamasını detaylı yazıp iletişim mail adresini yazınız. www.andronova.net

Twitter doğrulama kodu gelmiyor çözümü

Twitter doğrulama kodu telefonuma gelmiyor

Not: Simkart değişikliği veya operatör değişikliğinde 72 saat bildirim mesajları gelmez. Bildirim mesajları eğer engellendiyse telefondan ve operatör müşteri hizmetlerini arayarak kontrol ettiriniz. Twitter müşteri hizmetleri bulunmadığından özel Twitter destek hattını arayabilirsiniz.

Twitter onay kodu gelmiyor iPhone, doğrulama kodu gelmiyor Android, telefona sms gelmiyor ve doğrulama mesajı gelmiyor sorunları için çözüm yukardaki iletişim formunda.


Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 10:05

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.