Twitter hesabım kapandı nasıl açılır

Andronova

Twitter hesabım kapatıldı veya Twitter kapandı nasıl açabilirim diyenler için 30 günü geçmemişse bir ihtimal açmak için çözüm adresi bulunmakta. Şikayet formu haberimizde!

Yanlışlıkla ya da bir nedenle Twitter hesabınız kapatıldıysa çözüm için Twitter ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Konuyla ilgili telefonla destek yani Twitter müşteri hizmetleri bulunmamakta. Ama önereceğimiz iletişim formu ile sorunu belki çözebilirsiniz.

Verdiğimiz başvuru adresi ile iletişime geçtikten 3 gün sonra eğer dönüş yapılmazsa tekrar aynı formdan başvuru yapınız. Alternatif yardım almak için haberimizde yer alan hattı arayabilirsiniz.

Twitter hesabım kapatıldı

Başvuru formunda devre dışı olan Twitter hesabını tekrar açmak, Twitter kapatılan hesabı açmak, dondurulan hesabı açmak ve oturum açılmama sorunu için kullanılabilir. Devre dışı bırakılan hesabı bu başvuru formundan açtırmak için 30 gün içerisinde devre dışı kalmış hesap olması gerekiyor. www.andronova.net

Twitter iletişim şikayet formu: support.twitter.com/forms/restore 

Twitter kapanan hesabı açmak için!

Twitter hesabım kapatıldı nasıl açabilirim

Twitter hesabım kapandı

Twitter kapanan hesabı açmak

Twitter müşteri hizmetleri

Twitter sorunları için resmi web sitesinde yer alan yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Alternatif önerdiğimiz numara aranabilir.

Twitter geri dönüş için formda vermiş olduğunuz e-posta hesabına geri dönüş yapacaktır. Sorunu detaylı olarak anlatırsanız zaman kaybı oluşmayacaktır.


Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 22:44

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.