Twitter hesabına nereden hangi şehirden girildiğini IP adresini öğrenme

Andronova
2 Minimum Okuma

Twitter hesabıma farklı bir şehirden il’ den giriş yapılmış bunun kim tarafından hangi IP adresinden girildiğini nasıl öğrenirim öğrenebilirim? Giriş yapan kişiyi öğrenmek istiyorum. Hangi tarihte giriş yapılmış?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter hesabıma giriş yapılan şehri öğrenmek istiyorum bu mümkün mü? Hangi şehirden kimin tarafından hesabıma ve hangi IP adresinden girilmiş bulunabiliyor mu? Hesabıma gizli giriş yapanı nasıl bularım? Gizli hesap hareketlerini sorgulama!

Twitter hesabım çalındı veya birisi hesabıma giriş yapmış bunu nasıl öğrenebilirim? Eğer hesabınıza hala erişim yapabiliyorsanız, aşağıdaki adımlarla hesap hareketlerini inceleyebilirsiniz.

Tespit edilen IP adresini IP sorgulama sitelerinden sorgulatarak yer bilgisine ulaşabilirsiniz. VPN gibi programlar kullanılarak yapılan girişler için yasal başvuru yapılarak tespit edilebilir. Bu tespitler savcılık tarafından BTK’ ya yapılan başvuru ile Twitter’ a ulaşarak yapılacaktır.

Twitter hesabına hangi IP adresinden girilmiş öğrenme

Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra Twitter profil resminize tıklayınız. Açılan pencereden “Güvenlik ve gizlilik” seçeneğine tıklayınız. Gelen bölümde sol tarafta yer alan “Twitter verilerin” seçeneğine tıklayıp, şifrenizi yazınız. Son açılan bölümde Twitter hesabına giriş yapılan yerlerin IP adreslerini görebilirsiniz. Şehir yazmayan girişlerde IP adresi ile yeri tespit edebilirsiniz.

Twitter hesabına nereden girilmiş

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter hesabıma kim giriş yapmış

hangi şehirden girilmiş

twitter hesabıma kim girmiş

Twitter hesabıma nereden giriş yapılmış nasıl öğrenirim

Yukarıda gördüğünüz gibi hesaba giriş yapılan cihazlar, ülke bilgisi, giriş yapıldığı tarih ve IP adresleri bulunmakta. Bu bilgiler ile yasal başvuru yaparak gerekli işlemleri başlatırsanız, bir ihtimal kişiye ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz haber’ e yorum bırakabilirsiniz!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş