Twitter hesabında ziyaretçi sayısını öğrenmek ister misiniz?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Twitter hesabında ziyaretçi sayısını öğrenmek ister misiniz? Twitter hesabınızı kimler ziyaret etti? Twitter istatistikler nelerdir? Twitter hesabı profilimi

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter hesabınızın ziyaretçi sayısını öğrenmek istermisiniz? Twitter hesabınızı kimler ziyaret etti? Twitter istatistikler nelerdir? Twitter hesabı profilimi kaç kişi ziyaret etti?

Twitter hesabınızın istatistiklerini öğrenmek istemez misiniz? Twitter hesabınıza kaç kişi ziyaret etmiş? Tweetleriniz ne kadar hit almış? tüm detalar haberimizde. 

Twitter hesabımı kaç kişi ziyaret etmiş?

Twitter hesabınıza ait istatistik verilerini öğrenerek bu ay veya geçmiş aylarda profilinizi kimler ziyaret etmiş, kaç tane Tweet atmışsınız, Tweetleriniz kaç kişiye ulaşmış, kaç kişi Tweetlerinizi görüntülemiş öğrenebilirsiniz. 

Twitter üzerinden artık gün geçtikçe bir çok yenilikte beraberinde geliyor. Twitter hesabınıza ait tüm verilerinizi tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bir ay içerisinde çok fazla Tweet atan kişi diğer normal kullanıcılara göre daha az etkileşim içerisinde olur. 

Twitter üzerinden yapmış olduğunuz bütün paylaşımlar sizin daha popüler ve etkileşimli bir profil oluşturmanızı artıracaktır. Örnek olarak görüntülü Tweetler daha fazla etkinleşim yaratmanıza yarar sağlayacaktır. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter hesabında ziyaretçi sayısını öğrenmek ister misiniz?

Twitter profilimi kimler girdi

Tweetlerinizin görüntülenme sayısı, profilinizi kaç kişi ziyaret etmiş, takipçi sayınızdaki artışlar gibi birçok özeti, Twitter istatistiklerinden görüntüleyebilirsiniz. 

Twitter üzerinden istatistiklere ulaşabilmeniz için;

Profil simgesine dokunduktan sonra İstatistiklere tıklamanız yeterli olacaktır. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter hesabınızın ziyaretçi sayısını öğrenmek istermisiniz?

İstatistik detaylarına ulaşarak tüm detayları kontrol edebilirsiniz. 

twitter istatistikler


Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 18:30

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.