Twitter Hesap Silme | Twitter Hesap Kapatma

Twitter hesap silme Twitter hesap kapatma nasıl yapılır? Twitter hesabını dondurmak. Twitter hesap kilitleme nasıl yapılır? Twitter hesabımı kapatmak istiyorum ne yapmam gerekiyor? Twitter hesabını kapatmak silmek için başvuru adresi resimli anlatım. S

Twitter Hesap Silme | Twitter Hesap Kapatma
banner192
Twitter hesap silme Twitter hesap kapatma nasıl yapılır? Twitter hesabını dondurmak. Twitter hesap kilitleme nasıl yapılır? Twitter hesabımı kapatmak istiyorum ne yapmam gerekiyor? Twitter hesabını kapatmak silmek için başvuru adresi resimli anlatım. Silinecek Twitter kullanıcı hesabında bulunan veriler sadece 30 gün için saklanır. 30 Gün sonunda Twitter hesabı kalıcı olarak silinir. Eğer Twitter hesabınızı kapatmaktan vazgeçmek isterseniz, 30 gün içerisinde Twitter hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Hesabınız için kapatma talebiniz iletildikten sonra hesabınız artık görüntülenemez. Bazı durumlarda twitter.com üzerinde hesabın görünümden kaldırılması 2-3 gün alabiliyor. Unutmadan şunu da hatırlatayım Twitter hesabını geçici kapatma veya Twitter hesabını kalıcı olarak kapatma işlemlerinde, tüm arama motorları Google dahil, bilgilerinizin arama motorlarından kaldırılmasın da Twitter' ın hiç bir kontrolü bulunmuyor. Bilgilerin tamamen arama sorgulamalarından kaldırılması zaman alabilir. Twitter hesabınızı kapatmak istemenizin nedeni farklı bir kullanıcı adı almak ise hesabınızı kapatmanız gerekmiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Ayarlar" bölümünden gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.  

Twitter hesap silme Twitter hesap kapatma

twitter hesap Silme twitter hesap kapatma nasıl yapılır

twitter hesap Silme twitter hesap kapatma link adresi

Twitter hesabınızı kapatmak istemenizin nedeni rahatsızlık veriliyorsa, Twitter hesabınızı silmeden gerekli engelleme işlemlerini yapabilirsiniz. Yada istediğiniz hesabınızı görüntüleyebilir. Twitter hesabını korumaya alma ayarları nasıl yapılır: Twitter hesabınızı veya Tweetlerinizi korumaya almak istiyorsanız, hesap ayarlarından "Güvenlik ve gizlilik" bölümüne giderek "Tweetlerimi korumaya al" seçeneğini seçmeniz yeterli olacak. Yine bu bölümden fotoğraflarınızın etiketleme seçenekleriniz düzenleyebilirsiniz.

Twitter hesap silme Twitter hesap kapatma' dan Twitter hesabını kilitleme

twitter hesap silme twitter hesap kapatma kilitleme Tweetleri koruma altına aldığınızda, birileri sizi takip etmek istediğinde size Twitter tarafından onay veya red vereceğiniz bir link bağlantısı mail hesabınıza gelir.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Onder
Onder - 1 yıl Önce

Twitter üzerinden nasıl engel kaldırabilirim

Twitter engelleme ve engel kaldırma
Twitter engelleme ve engel kaldırma @Onder - 1 yıl Önce

Bu adresten twitter.com/settings/blocked

Onder
Onder - 1 yıl Önce

Devre dışı kalan persiocpe adresini nasıl açabilirim