Twitter hikayeler Fleet çıkmıyor görünmüyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Twitter Fleet çıkmıyor eklediğim hikayeler görünmüyor sorunu çekenlerin önce kontrol etmeleri gereken şeyler olduğunu belirtelim. Tabi geliştiriciyle alakalı sıkıntı yoksa.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Hikayeler, çoğunlukla Snapchat ağıyla akıllara yerleşti ve rakip ağlarda zamanla kendi uygulamalarına ekledi. Uzun zamandır direnen Twitter’ da bu kervana katıldı ve kullanıcılarından bir çoğu bu yeniliği eleştirdi. Şikayetlere bakıldığında git gide diğer ağlardan bir farkının kalmadığı eleştirileri yer alıyor.

Yeniliğin adı ise Fleets olarak adlandırıldı. Kısa sürede dünya genelinde kullanıma açılan Fleet, önce bir kaç ülkede test edilmişti ve bir kaç düzenlemeden sonra genelin kullanımına sunuldu.

Twitter logusu altında yayınlanan özellikle kaybolan tweet 24 saat kullanıma sahiptir. Kullanıcıların hislerini gündelik hayatlarında rahat şekilde paylaşılacağı düşüncesiyle yer alan paylaşımlar var. Video, yazı ve fotoğraf kolay yoldan paylaşıma sunuluyor. 

Gelelim her zaman olduğu gibi çıkan özelliklerin tam çalışmaması veya görünmeme sorununa. Aşağıdakiler daha önce çoğu uygulamada yaşanan sorunlardan alıntıdır.

Twitter hikayeler gözükmüyor ise;

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
  • Uygulamanın yeni sürümünün yüklü olduğundan emin olunuz.
  • Uygulamadan oturumu sonlandırıp tekrardan bilgilerinizle giriş yapınız.
  • Otomatik güncelleme geliyor ama eski modellerde belli bir sürümden sonra destek kesilebiliyor. Böyle bir durumda kullanım imkanı olmayabiliyor.
  • Profilin eksik kısımları varsa doldurunuz ve ek doğrulamanın olması belki sıkıntıyı çözebilir. Mail ya da telefon numarası eklenmemişse ekleyiniz.
  • Uygulamanın önceki bir sürümünü deneyiniz.
  • Yayınladığınız hikaye mi çıkmıyor yoksa başkalarının hikayeleri görünmüyor mu?
  • Hesabınız şikayet almış ve Twitter’ ın bazı özelliklerinin yasaklanması söz konusu olabilir. Ceza aldığınızı belirten bir bildirim gelmiş olabilir. 
  • Başka bir telefondan da deneyiniz.
  • Telefonunuzda başka bir hesapla bakınız.

Bunlara bakınız ve sıkıntınız hala devam ediyorsa yazı sonundaki iletişim konusundaki adımları uygulayınız. Unutmadan belki bazılarında veya genelde çıkan bir problemden dolayı buna neden olmuş olabilir.

Twitter hikayeler çıkmıyor görünmüyor
Twitter hikayeler Fleet çıkmıyor görünmüyor
Twitter hikayeler görünmüyor
Twitter hikayeler görünmüyor

Fleet ekle çıkmıyor ise hesabınızla veya cihazla alakalı olduğunu düşünüyoruz. Hikaye ekle çıkıyor ama Fleet görünmüyor ise bir kaç kişiye yayınladığınız Fleet’ a bakmalarınız söyleyiniz. Birde gizlişik seçeneklerini değiştirerek bir daha kontrol edelim.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir