Twitter kapatılan hesap Google görünüyor

blank

Twitter hesabım devre dışı kaldı etkinleştiremiyorum. 30 Günden fazla kapalı olan hesap açılabilir mi yani devre dışı olan hesabı açmak mümkün müdür?

teknik destek

Twitter hesabınızı devre dışı bıraktınız ve tekrar açtığınızda bazı sorunlarla karşılaştıysanız aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

Twitter hesabını açtım takipçilerim ve takip ettiklerim sayısı sıfır olarak görülüyor. 30 Günden fazka devre dışı kalan hesap tekrar açılabilir mi diyenlerle de karşılaşıyoruz. Devre dışı olan hesabımı tekrar etkinleştiremiyorum giriş sayfasına yani anasayfaya yönlendiriyor. Sonra kayıtlı e-posta hesabımı ve telefon numaramı hesabımdan kaldırmak istiyorum kaldıramıyorum hata veriyor. 

Yukarıdaki sıkıntıyı yaşayanlar için önerilerimiz:

 • Tarayıcı ve uygulamadan test edin
 • Oturum kapatın ve tekrardan parolanız ile giriş yaparak kontrol ediniz
 • Profilde hesap doğrulamasının yapıldığından emin olun. Telefonun ya da mail’ in doğrulanmış olması gerekebilir 
 • Direk URL üzerinden bilgisayarda test edelim

Arama motorlarında profilin görülmesi normal diyebiliriz. Açık hesap görülebilir ve hesabın iptalinden sonra zamanla aramalardan kaldırılır. Hızlı işlem için arama motorunun iletişim bağlantılarıyla başvurulması gerekebilir. Bunun dışında ise mahkemeden bir karar çıkartabilirsiniz.

Kapatılan Twitter hesabı Google çıkıyor sorunları

 1. 30 Günden fazla devre dışı kalan hesap tekrar açılmaz. Yani etkinleştirilemez!
 2. Devre dışı olan Twitter hesabını açtığımda yani yeniden etkinleştirme de giriş sayfasına gidiyor. Etkinleşmiyor diyenler için farklı bir cihazdan ve bilgisayardan giriş yapıp deneyiniz.
 3. Twitter hesabınız 30 günden fazla devre dışı kaldıysa hesap otomatik kapanır ve e-posta / telefon numarası hesaptan düşer.
 4. Twitter’ a kayıtlı telefona ve mail adresine erişemiyorum diyenler için şifre sıfırlama adımları üzerinden giriş sorunu adımlarını deneyebilirler. Şirket hesapları için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 5. Twitter hesabımı devre dışı bıraktım kendiliğinden açılıyor. Şifre sıfırlama ve güvenlik adımlarını tekrar yapınız. Bu adımları güvenilir bir bilgisayar veya cihazdan yapınız.
 6. Twitter kapatılan hesap Google çıkıyor! Kapattığım Twitter hesabım hala Google’ de görülüyor. Arama motorlarından silinmemiş diyenler için arama motorları verilerini ne zaman güncellerse o zaman silinecektir. Acil silinmesini istenler iletişim için ilgili arama motoru destek sayfasını ziyaret edebilir. Google ise direk başvuru formu var.

İşlem bağlantı URL help.twitter.com/forms/restore

Kapatılan Twitter hesabı Google çıkıyorTwitter kapatılan hesap Google görünüyorTwitter kapatılan hesaptwitter giriş sorunukapatılan hesabı açmatwitter şikayet

Bazı durumlarda gün geçse dahi bir ihtimal geri almak mümkün olabilir. Bunları aşağıda belirttik ve değişken olduğunu belirtmekte fayda var.

 1. Hesap çalınmıştır ve kapatılmıştır. İşte bunun için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 2. Haksız yere geliştirici tarafından kapatılan hesaplar.
 3. Gün dolmadan işlem yapılan kişiler.
 4. Tamamen kapanmadan hesabı geri açmak için sayfaya bir türlü giremeyenler. Burada önemli olan husus girişteki sıkıntının Twitter kaynaklı olması gerekmekte.


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 21:17

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!