Twitter mavi tik onay rozeti alma onaylanmış hesap nasıl alınır?

Andronova
1 Minimum Okuma

Twitter’ da mavi onaylı rozetin, kamuya açık Twitter hesabın orijinal olduğunu belirtmek için kullanılan bir rozettir. Bu rozeti genelde ünlüler, şirketler ve marka değeri olan kişiler alabilmekte.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter mavi onay rozeti nasıl alınır?

Twitter hesabının gerçekten doğrulanması gerektiğini düşünüyorsanız, bu verification.twitter.com/welcome adresten mavi tik rozetine başvuru yapabilirsiniz. Instagram’ ın tam tersine mavi rozet için başvuru yapılabiliyor.

Hesabınızın mavi onay rozeti alıp almayacağınu belirten bir e-posta alacaksınız. Eğer olumsuz bir cevap alırsanız, hesabınızı detaylı inceledikten sonra tekrar aynı form üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Twitter mavi onay rozeti başvurusunu yapamıyorum çözümü?

Mavi rozet için Twitter hesabının profili eksiksiz doldurulmuş olması gerekiyor. Eğer eksik varsa ekrana bir uyarı gelecektir. Bunlardan telefon numarası eklenmemesi, doğum tarihinin eklenmemesi, hesap başlığının olamaması ve başlığın resmi eklenmesi gibi nedenlerden olabiliyor. 

Rozet Twitter hesabının profil isminin yanında yer alır. Arama sonucunda da hesap adı yanında yer almakta. Ama bazı uyanıklar Twitter profil fotoğrafına mavi rozeti koyuyorlar. Bu simge profil resminde veya kişisel bilgilerde görülüyorsa gerçekten onaylı bir hesap olmadığını gösterir. Teknoloji haberleri 

Twitter mavi tik onay rozeti alma resimli anlatım!

Twitter mavi tik onay rozeti alma onaylanmış hesap nasıl alınır?
Twitter mavi tik onay rozeti alma
Twitter mavi tik onay rozeti
Twitter mavi tik onay rozeti nasıl alınır?
Twitter onay rozeti alma
Twitter onay rozeti alma onaylanmış hesap
Twitter onaylanmış hesap nasıl alınır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir