Android iPhone Twitter hesap silme

Hesabı kapatmadan Twitter hesabını dondurmak yani kilitlemek ister misiniz? Twitter hesabımı kapatmak istiyorum ne yapmam gerekiyor? Başvuru adresi Twitter hesap kapatma Android ve Twitter hesap silme iPhone.

Android iPhone Twitter hesap silme
müşteri hizmetleri

Twitter hesap silme yani Twitter hesap kapatma nasıl yapılır? Silinecek Twitter kullanıcı hesabında bulunan veriler sadece 30 gün için saklanır. 30 Gün sonunda Twitter hesabı kalıcı olarak silinir. Eğer Twitter hesabınızı kapatmaktan vazgeçmek isterseniz, 30 gün içerisinde Twitter hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Hesabınız için kapatma talebiniz iletildikten sonra hesabınız artık görüntülenemez.

Bazı durumlarda twitter.com üzerinde hesabın görünümden kaldırılması 2-3 gün alabiliyor. Unutmadan şunu da hatırlatayım Twitter hesabını geçici kapatma veya Twitter hesabını kalıcı olarak kapatma işlemlerinde, tüm arama motorları Google dahil, bilgilerinizin arama motorlarından kaldırılmasın da Twitter' ın hiç bir kontrolü bulunmuyor. Bilgilerin tamamen arama sorgulamalarından kaldırılması zaman alabilir.

Twitter hesabınızı kapatmak istemenizin nedeni farklı bir kullanıcı adı almak ise hesabınızı kapatmanız gerekmiyor.

Twitter hesap silme nasıl yapılır?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Ayarlar" bölümünden gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz. Ayarlar' a girdiğinizde "Güvenlik ve gizlilik" bölümünden gerekli adımları uygulayınız. 

Twitter hesap silme Twitter hesap kapatma

Twitter hesap silme android

Twitter hesap silme Twitter hesap kapatma' dan Twitter hesabını kilitleme

Twitter hesabınızı kapatmak istemenizin nedeni rahatsızlık veriliyorsa, Twitter hesabınızı silmeden gerekli engelleme işlemlerini yapabilirsiniz. Yada istediğiniz hesabınızı görüntüleyebilir. Twitter hesabını korumaya alma ayarları nasıl yapılır: Twitter hesabınızı veya Tweetlerinizi korumaya almak istiyorsanız, hesap ayarlarından "Güvenlik ve gizlilik" bölümüne giderek "Tweetlerimi korumaya al" seçeneğini seçmeniz yeterli olacak. Yine bu bölümden fotoğraflarınızın etiketleme seçenekleriniz düzenleyebilirsiniz.

Twitter hesap silme iphone

Twitter hesap kapatma adresi aşağıda

Tweetleri koruma altına aldığınızda, birileri sizi takip etmek istediğinde size Twitter tarafından onay veya red vereceğiniz bir link bağlantısı mail hesabınıza gelir. Twitter hesap kilitleme, Twitter nasıl kapatılır silinir ve tüm şikayetleriniz için Twitter iletişim adreslerini deneyebilirsiniz. Sitemizde iletişim formlarına ulaşabilirsiniz.

Twitter hesap kapatma Android ve Twitter hesap silme iPhone için direk hesap kapatma adresi buradan

Twitter hesap kapatma adresi aşağıdaTwitter hesap silme androidTwitter hesap silme iphoneTwitter hesap silme windows

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 19:20
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel ak
Sibel ak - 10 ay Önce

Akif_can3434 şikayet eder misiniz taciz içerikli paylaşımları ve tehdit edici şeyler paylaşıyor

taciz şikayeti
taciz şikayeti @Sibel ak - 10 ay Önce

instagram için şikayet gönderildi

Melek aydin
Melek aydin - 10 ay Önce

Arkadaslar istegramim kapatmak istyorum şifremi unutum bu kulanici adindan şikayet edermisiniz sryyas0604

Onder
Onder - 3 yıl Önce

Devre dışı kalan persiocpe adresini nasıl açabilirim

Onder
Onder - 3 yıl Önce

Twitter üzerinden nasıl engel kaldırabilirim