Twitter gece modu nasıl açılır ve kapatılır?

banner186

Twitter gece modu nasıl açılır ve kapatılır? Twitter gece modu nedir? iPhone Twitter gece modu nasıl etkinleştirilir? Twitter gece modu nasıl açılır? Twitter

Twitter gece modu nasıl açılır ve kapatılır?
Savaş Taşcıoğlu 25 Ağustos 2016 Perşembe 00:50

banner192
Twitter gece modu nasıl açılır ve kapatılır? Twitter gece modu nedir? iPhone Twitter gece modu nasıl etkinleştirilir? Twitter gece modu nasıl açılır? Twitter gece modu nasıl kapatılır? Twitter gece modu nasıl devre dışı bırakılır? Twitter gece modu mobil, iOS Twitter gece modu nasıl kullanılır?

Twitter gece modu nedir? Twitter gece modu nasıl kullanılır? Twitter gece modu nasıl etkinleştirilir? Twitter gece modu nasıl devre dışı bırakılır? Twitter gece modu ile neler değişti? Twitter gece modu ilgili tüm detaylar haberimizde.


Twitter Gece modu nedir? Nasıl etkinleştirilir?

Twitter gece modu, Twitter gece modu özelliğinin amacı gece kullanımda beyaz ışık ön plana çıktığı için gözü yoruyordu. Gece modunda Twitter yeni bir tasarım ekleyerek koyu renklerin kullanımı ile gözleri daha az yormak için bu şekilde bir tasarım oluşturmuş. Twitter gece modu etkinleştirildiğinde tüm Twitter koyu renklere bürünüyor ve kullanım esnasında daha az ışık ve görsellik olarak gözü yormayan renkler kullanıyor. Twitter gece modu ilk olarak Android telefonlara gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Twitter gece modu iOS kullanıcıları için de yayınlandı. Her iki platformda da gece modu kullanılabiliyor. 

Twitter gece modunu etkinleştirmek için Twitter uygulamasına giriş yaparak Ayarlar simgesine dokunuyoruz. 

Twitter gece modu iphone
Gece modunu aç seçeneğine dokunuyoruz. 
iphone Twitter gece modu nasıl açılır
Gece modu etkinleştirildi. 
Twitter gece modu aç
Twitter gece modunu kapatmak için ise Gece modunu kapat seçeneğine dokunmanız yeterli. 
Twitter gece modu kapat

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×