Twitter hesabı nasıl kapatılır

Twitter hesabı kapatmak için neler yapılmalı? Kapatılan hesap kaç gün içerisinde geri alınabilir ve kapatılan hesap tekrar açılabilir mi? Resimli olarak anlattığımız haberimiz tam size göre.

Twitter hesabı nasıl kapatılır
banner192

Twitter hesabınızı devre dışı bırakmak istiyorsanız bu haberimiz tam da size göre. Twitter hesabınızı kapatmadan önce sizlere bazı bilgileri iletmemiz gerekiyor. Aşağıdaki bilgileri detaylı bir şekilde okuduktan sonra hesabınızı kapatmak için işlem yapacağız. Twitter hesabı kapatmak yani hesap silme adımları...

1. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün boyunca Twitter bu bilgileri saklar.
2. 30 gün boyunca eğer fikrinizi değiştirip tekrar hesabınıza erişim sağlamak isterseniz tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. 
3. Arama motorlarında Twitter'in herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır. Bu yüzden aramalarda görüntülenebilir de görüntülenmeyebilirde. 
4. Hesabınızı kaldırma işlemini onayladıktan sonra birkaç dakika içerisinde verileriniz silinebilir. Bu kaldırma işlemi devam ettiği süre içerisinde bazı verileriniz Twitter adresinizde görünebilir.

Twitter hesabınızı kapatmadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

Twitter hesabı nasıl devre dışı bırakılır? Twitter hesabı kapatmak! Hesabınızı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Hesabınızı devre dışı bırakmadan önce dikkat etmeniz gereken bilgileri tekrar okuduktan sonra işleme başlamanızı öneriririz.

Twitter hesap kapatma nasıl yapılır?

facebook müşteri hizmetleri
Twitter.com>Ayarlar>Hesabımı devre dışı bırak>Tamam hesabı devre dışı bırak 

  • Öncelikle Twitter adresimize giriş yapıyoruz. 
  • Profil simgesine tıklıyoruz. 
  • Ayarlar simgesine tıklayarak devam ediyoruz. 
  • Hesabını devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. 

Hesabınızı kapatmak için herşey hazır, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce bilgileri tekrar kontrol ettikten sonra devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra hesabınız devre dışı kalacaktır. Eğer tekrar geri dönmek isterseniz hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

Twitter hesabı nasıl kapatılır

twitter devre dışı bırakma

twitter hesabı kapatma resimli

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR