Twitter hesabı nasıl kapatılır ?

banner186

Twitter hesabı kapatmak için neler yapılmalı ? Twitter hesabım kapatılırsa kaç gün içerisinde geri dönebilirim ? Twitter hesabımı tekrar açabilir miyim ?

Twitter hesabı nasıl kapatılır ?
Savaş Taşcıoğlu 10 Ağustos 2016 Çarşamba 13:50

banner192

Twitter hesabı nasıl kapatılır ? Twitter hesabı kapatmadan önce neler yapılmalı ? Twitter hesabım kapanmıyor. Twitter hesabı nasıl devre dışı bırakılır ? 
Twitter hesabınızı devre dışı bırakmak istiyorsanız bu haberimiz tam da size göre. Twitter hesabınızı kapatmadan önce sizlere bazı bilgileri iletmemiz gerekiyor. Aşağıdaki bilgileri detaylı bir şekilde okuduktan sonra hesabınızı kapatmak için işlem yapacağız. 

1. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün boyunca Twitter bu bilgileri saklar.
2. 30 gün boyunca eğer fikrinizi değiştirip tekrar hesabınıza erişim sağlamak isterseniz tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. 
3. Arama motorlarında Twitter'in herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır. Bu yüzden aramalarda görüntülenebilir de görüntülenmeyebilirde. 
4. Hesabınızı kaldırma işlemini onayladıktan sonra birkaç dakika içerisinde verileriniz silinebilir. Bu kaldırma işlemi devam ettiği süre içerisinde bazı verileriniz Twitter adresinizde görünebilir.
 

Twitter hesabınızı kapatmadan önce dikkat etmeniz gerekenler 

Twitter hesabı nasıl devre dışı bırakılır ? 

Hesabınızı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Hesabınızı devre dışı bırakmadan önce dikkat etmeniz gereken bilgileri tekrar okuduktan sonra işleme başlamanızı öneriririz.

Twitter.com>Ayarlar>Hesabımı devre dışı bırak>Tamam hesabı devre dışı bırak 


Öncelikle Twitter adresimize giriş yapıyoruz. 


Profil simgesine tıklıyoruz. 


Ayarlar simgesine tıklayarak devam ediyoruz. 


Hesabını devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. 


Hesabınızı kapatmak için herşey hazır, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce bilgileri tekrar kontrol ettikten sonra devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra hesabınız devre dışı kalacaktır. Eğer tekrar geri dönmek isterseniz hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

 

twitter hesap kapatma nasıl yapılır

twitter devre dışı bırakma

twitter hesabı kapatma resimli

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×