Twitter hesabına nereden hangi şehirden girildiğini IP adresini öğrenme

Twitter hesabıma farklı bir şehirden il' den giriş yapılmış bunun kim tarafından hangi IP adresinden girildiğini nasıl öğrenirim öğrenebilirim? Giriş yapan kişiyi öğrenmek istiyorum. Hangi tarihte giriş yapılmış?

Twitter hesabına nereden hangi şehirden girildiğini IP adresini öğrenme
banner192

Twitter hesabıma giriş yapılan şehri öğrenmek istiyorum bu mümkün mü? Hangi şehirden kimin tarafından hesabıma ve hangi IP adresinden girilmiş bulunabiliyor mu? Hesabıma gizli giriş yapanı nasıl bularım? Gizli hesap hareketlerini sorgulama!

Twitter hesabım çalındı veya birisi hesabıma giriş yapmış bunu nasıl öğrenebilirim? Eğer hesabınıza hala erişim yapabiliyorsanız, aşağıdaki adımlarla hesap hareketlerini inceleyebilirsiniz. 

Tespit edilen IP adresini IP sorgulama sitelerinden sorgulatarak yer bilgisine ulaşabilirsiniz. VPN gibi programlar kullanılarak yapılan girişler için yasal başvuru yapılarak tespit edilebilir. Bu tespitler savcılık tarafından BTK' ya yapılan başvuru ile Twitter' a ulaşarak yapılacaktır.

Twitter hesabına hangi IP adresinden girilmiş öğrenme

Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra Twitter profil resminize tıklayınız. Açılan pencereden "Güvenlik ve gizlilik" seçeneğine tıklayınız. Gelen bölümde sol tarafta yer alan "Twitter verilerin" seçeneğine tıklayıp, şifrenizi yazınız. Son açılan bölümde Twitter hesabına giriş yapılan yerlerin IP adreslerini görebilirsiniz. Şehir yazmayan girişlerde IP adresi ile yeri tespit edebilirsiniz. www.andronova.net

Twitter hesabıma kimin giriş yaptığı bulma öğrenme

facebook müşteri hizmetleri
Twitter hesabına nereden girilmiş

Twitter hesabıma kim giriş yapmış

hangi şehirden girilmiş

Twitter hesabıma kim girmiş

twitter hesabıma kim girmiş

Twitter hesabıma nereden giriş yapılmış nasıl öğrenirim

Yukarıda gördüğünüz gibi hesaba giriş yapılan cihazlar, ülke bilgisi, giriş yapıldığı tarih ve IP adresleri bulunmakta. Bu bilgiler ile yasal başvuru yaparak gerekli işlemleri başlatırsanız, bir ihtimal kişiye ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz haber' e yorum bırakabilirsiniz!

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 01:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
can
can - 1 yıl Önce

gözüken tarihten daha eskiye ulaşmak için nasıl bi yol izlenilmesi gerekiyor mesala yukarda paylaşılan resime göre 2016 yılında giirlen ıp numaralarına nasıl ulaşırız

Twitter' da eski ip girişlerine nasıl ulaşıları
Twitter' da eski ip girişlerine nasıl ulaşıları - 1 yıl Önce

Twitter hesap verilerinin dışında daha eski bilgiler sadece mahkeme kararı ile (yasal durumlarda) ulaşılabilir.

d e v a m
d e v a m - 2 ay Önce

.....

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status