Twitter hesap kapatma için hesap silme linki 2019

Twitter hesap silme için neler yapılmalı? Twitter hesabı tamamen kaç günde kapanır, kapatılan hesap kaç gün içerisinde geri alınabilir ve kapatılan hesap tekrar açılabilir mi haberimiz tam size göre.

Twitter hesap kapatma için hesap silme linki 2019
müşteri hizmetleri

Twitter hesabınızı devre dışı bırakmak istiyorsanız bu haberimiz tam da size göre. Twitter hesabınızı kapatmadan önce sizlere bazı bilgileri iletmemiz gerekiyor. Aşağıdaki bilgileri detaylı bir şekilde okuduktan sonra hesabınızı kapatmak için işlem yapacağız. Twitter hesap kapatma yani Twitter hesap silme adımlarını eksiksiz yapmanız ve ilgili gün süresini beklemeniz gerekiyor.

1. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün boyunca Twitter bu bilgileri saklar. Yani Twitter hesap silme ilgili güne kadar geçici kapatma ile sağlanır.
2. 30 Gün içerisinde olur da fikrinizi değiştirip tekrar hesabınıza erişim sağlamak isterseniz tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. 
3. Arama motorlarında Twitter'in herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır. Bu yüzden aramalarda görüntülenebilir de görüntülenmeyebilirde. 
4. Hesabınızı kaldırma işlemini onayladıktan sonra birkaç dakika içerisinde verileriniz silinebilir. Bu kaldırma işlemi devam ettiği süre içerisinde bazı verileriniz Twitter adresinizde görünebilir.

Twitter hesabınızı kapatmadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

Twitter hesabı nasıl devre dışı bırakılır? Hesabınızı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Hesabınızı devre dışı bırakmadan önce dikkat etmeniz gereken bilgileri tekrar okuduktan sonra işleme başlamanızı öneriririz.

Twitter hesap kapatma için hesap silme linki

Twitter hesap kapatma nasıl yapılır?

Twitter.com> Ayarlar> Hesabımı devre dışı bırak> Tamam hesabı devre dışı bırak 

  • Öncelikle Twitter adresimize giriş yapıyoruz. 
  • Profil simgesine tıklıyoruz. 
  • Ayarlar simgesine tıklayarak devam ediyoruz. 
  • Hesabını devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. 
  • Twitter şifresini girip onaylayınız.

Twitter hesap kapatma nasıl yapılır?Twitter hesap nasıl kapatılırtwitter hesap silme linkitwitter hesap silme adresi

Hesabınızı kapatmak için herşey hazır, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce bilgileri tekrar kontrol ettikten sonra devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra hesabınız devre dışı kalacaktır. Eğer tekrar geri dönmek isterseniz hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

Twitter hesap silme detayları!

Twitter hesabınız çalındı ve kapatıldıysa 30 gün dolmadan başvuru yaparak iade talep edebilirsiniz.

Yanlışlıkla kapatılan Twitter hesabına girdiyseniz Twitter kapatma işlemi iptal edildi anlamına geliyor ve tekrar Twitter hesap silme işlemlerini yapacaksınız. Eğer hesap kapatma nedeniniz kişisel ise profil bilgilerinizdeki detayları silip ondan sonra hesap kapatma işlemini yapınız. Hesap 30 gün sonra tamamen kapatılacağından profil bilginiz görünebilir. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 12:27
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR