Twitter kapatılan hesap Google görünüyor

Twitter hesabım devre dışı kaldı etkinleştiremiyorum. 30 Günden fazla kapalı olan hesap açılabilir mi yani devre dışı olan hesabı açma? Kayıtlı telefon numarası ve e-posta hesabını kaldırma...

Twitter kapatılan hesap Google görünüyor
müşteri hizmetleri

Twitter hesabınızı devre dışı bıraktınız ve tekrar açtığınızda bazı sorunlarla karşılaştıysanız aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

Twitter hesabını açtım takipçilerim ve takip ettiklerim sayısı sıfır olarak görülüyor, 30 günden fazka devre dışı kalan hesap tekrar açılabilir mi? Devre dışı olan hesabımı tekrar etkinleştiremiyorum giriş sayfasına yani anasayfaya yönlendiriyor ve kayıtlı e-posta hesabımı ve telefon numaramı hesabımdan kaldırmak istiyorum kaldıramıyorum çözümü nedir?. 

Kapatılan Twitter hesabı Google çıkıyor ve diğer sorunlar için... 

  1. 30 Günden fazla devre dışı kalan hesap tekrar açılmaz. Yani etkinleştirilemez!
  2. Devre dışı olan Twitter hesabını açtığımda yani yeniden etkinleştirme de giriş sayfasına gidiyor. Etkinleşmiyor diyenler için farklı bir cihazdan ve bilgisayardan giriş yapıp deneyiniz.
  3. Twitter hesabınız 30 günden fazla devre dışı kaldıysa hesap otomatik kapanır ve e-posta / telefon numarası hesaptan düşer.
  4. Twitter hesabına kayıtlı telefona ve mail adresine erişemiyorum diyenler için şifre sıfırlama adımları üzerinden giriş sorunu adımlarını deneyebilirler. Şirket hesapları için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  5. Twitter hesabımı devre dışı bıraktım kendiliğinden açılıyor. Şifre sıfırlama ve güvenlik adımlarını tekrar yapınız. Bu adımları güvenilir bir bilgisayar veya cihazdan yapınız.
  6. Twitter kapatılan hesap Google çıkıyor! Kapattığım Twitter hesabım hala Google' de görülüyor. Arama motorlarından silinmemiş diyenler için arama motorları verilerini ne zaman güncellerse o zaman silinecektir. Acil silinmesini istenler iletişim için ilgili arama motoru destek sayfasını ziyaret edebilir. Google ise direk başvuru formu var.

Twitter iletişim adresi help.twitter.com/forms/restore

Kapatılan Twitter hesabı Google çıkıyorTwitter kapatılan hesap Google görünüyorTwitter kapatılan hesaptwitter giriş sorunukapatılan hesabı açmatwitter şikayet

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerem
Kerem - 2 ay Önce

Açamıyorum