Twitter ölen kişinin hesabını kapatma

blank

Twitter' da ölen kişinin hesabı nasıl kapatılır, vefat eden birinin hesabı nasıl kapatılır veya kapatılabilir ve ölen birinin Twitter hesabı nasıl kapatılır yazımızı detaylı inceleyerek sorunsuz başvuru yapabilirsiniz.

teknik destek

Ölen bir yakınınızın sosyal ağlardaki hesapları size ve ailenizi üzüyorsa, her gördüğünüzde hüzünleniyorsanız ve nasıl kapatılır diye düşüüyorsanız bu haberimizde kesin işlem için adımları bulacaksınız.

Twitter‘ da vefat etmiş birinin hesabını kapatmak için aile üyelerinin Twitter iletişime geçebilir. Ama ölen kişinin direk ailesi hesap kapatma işlemi için başvurabilir. Bunun için hesap bilgilendirme amaçı, kapatılacak hesabın sahip adı, hesap sahibi adı soyadı, hesap sahibi ile yakınlığı, başvuru yapanın adı soyadı ve açıklama kısmına istenen talebin tam açıklaması yazılması gerekiyor.

Twitter’ da ölen birinin hesabını kapatmak için başvuru yapan kişi aileden değilse yasal temsilci veya hesabı kapattırabilecek yasal evrağa sahip birisi olabilir.

Verdiğimiz hesap kapatma başvuru adresi sadece ölen birinin hesabını kapatmak için değil. Aynı zamanda engelli birinin hesabını kapatmak yani devre dışı bırakmak içinde kullanılabilir. Aşağıdaki adımları detaylarıyla yukarıda vurguladık. Eksiksiz doldurulması gerekiyor. Verdiğiniz e-posta adresine Twitter tarafından geri dönüş yapılacaktır. Olurda geri dönüş yapılmadıysa aynı Twitter iletişim formu tekrar doldurulsun. Birde yanlış yaptığınız bir yer var mı diye inceleyiniz.

Twitter vefat eden kişinin hesabını kapatma

Ölen birinin Twitter hesabı nasıl kapatılır? Verilen forma giriniz. “Want to request the deactivation” başlayan seçeneği işaretleyiniz. İlgili alanları eksiksiz olarak doldurunuz. Sorun çıkarsa veya olumsuz bir yanıt alırsanız aldığınız cevabı tam olarak yorumla bizlerle paylaşınız.

Vefat eden eden birinin hesabını kapatmak için Twitter hesap kapatma adresi ile başvurunuzu yapıp cevabını 1 hafta içinde alabilirsiniz. Bazen yoğunluklarda geri dönüş yapılmadığı oluyor.

Twitter ölen kişinin hesabını kapatmaTwitter vefat eden kişinin hesabını kapatma

Twitter’ ın başvuru sırasında kullanıcı gizliliği için yazılan bilgilerin daha sonra silineceği belirtilmekte. Artık ne kadar güvenirsiniz bu size kalmış bir durum. Ama artık sosyal ağlarda her şeyin paylaşıldığı zamandayız.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!