Twitter paylaş kodu (bağlantı takip et bahsedenler)

banner186

Wordpress Twitter eklentisi var mı? Twitter bağlantı paylaş eklentisi. Twitter Tweetle takip et butonu ekleme. Twitter takip et kodu nasıl eklenir?Web sitesine Twitter beğen kodu ekleme. Twitter bahsedenler kodu nasıl eklenir? Twitter paylaş kodu (bağlant

Twitter paylaş kodu (bağlantı takip et bahsedenler)

banner192
Wordpress Twitter eklentisi var mı? Twitter bağlantı paylaş eklentisi. Twitter Tweetle takip et butonu ekleme. Twitter takip et kodu nasıl eklenir?Web sitesine Twitter beğen kodu ekleme. Twitter bahsedenler kodu nasıl eklenir? Twitter paylaş kodu (bağlantı takip et bahsedenler). Web sitenizde yer alan içeriği, Twitter hesabınızda paylaşım yapmak ve takip etmek için Twitter resmi kodlarını ve Wordpress resmi eklentisi'ne yer verdik. Ziyaretçilerin içerik paylaşmalarında ve Twitterdan iletişim kurmasını sağlamak için Twitter butonlarını kullanabilirsiniz. Twitter butonlarına ulaşacağınız resmi adresi: about.twitter.com/tr/resources/ buttons. Eğer siteniz Wordpresss tabanlı ise, isterseniz Wordpress eklentisini de deneyebilirsiniz. Eklenti yükleme talimatı: Web sitenizde yer alan Eklentiler / Yeni Ekle bölümüne gidiniz. "WP to Twitter" yazarak eklentiyi sitenize yükleyebilirsiniz. Veya Wordpress.org adresinden "WP to Twitter" eklentisini sitenize indirebilirsiniz. Teknoloji ile ilgili önerdiğimiz destek hattından bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Twitter paylaş kodu ekleme

Twitter paylaş kodu (bağlantı takip et bahsedenler)

Twitter paylaş kodu ekleme paylaşma

Twitter paylaş eklentisi indir

Wordpress Twitter paylaş eklentisi indir

Twitter paylaş kodu nasıl eklenir?

Önerdiğimiz Instagram Wordpress eklentileri, web sitenizde yüklü bazı eklentiler ile uyumsuz çalışabilir. Yani çakışabilir. Her hangi bir sorunda ya da sitenize erişim sorunu yaşarsanız, FTP' den wp-content / plugins klasörü içerisinde yer alan eklenti adını değiştirmeniz yeterli. Instagram için yükleyeceğiniz eklenti yükleme hatası alırsa yine Woprdpress.org' dan ilgili eklentiyi indirip, sıkıştırılmış halini açıp ve FTP' den wp-content / plugins klasörüne atabilirsiniz.

Twitter paylaş kodu eklentisi videosu

Wordpress Instagram takip et butonu ekleme eklentisi ve WordPress Pinterest takip et paylaş butonu eklentisi yazılarımıza da bakmadan geçmeyiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×