Twitter şifremi unuttum – Twitter şifre sıfırlama

blank

Twitter hesabıma giriş yapamıyorum şifre yanlış hatası alıyorum ne yapmalıyım? Öncelikle şifre unuttum mu yoksa hesap çalınmış olabilir mi diye kontrol ediniz.

teknik destek

Twitter‘ da böyle bir hesap yok sorunu ile karşılaştım diyenlerde şifremi sıfırlayamıyorum kod gelmiyor şeklinde yazanlarda oluyor. Parola sıfırlama işleminde kod gelmiyor ve şifre nasıl sıfırlanır diyenler için gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

  1. Twitter şifre sıfırlama için ilk önce twitter.com’ dan sağ üst tarafta bulunan “Giriş yap” butonunu tıklayınız.
  2. “Şifreni mi unuttun?” yazısına tıklayınız.
  3. Twitter hesabını bulmak için mail adresi, kullanıcı adı veya telefon numarasını yazınız.
  4. Eğer hesabınıza telefon numaranızı kayıt ettiyseniz telefona şifre sıfırlama kodu gönderebilirsiniz. Ya da e-posta hesabınıza erişim varsa oraya gönderebilirsiniz.

Eğer sorun şifre hatası değilse diğer olasılıkları gözden geçirin. Aşağıdaki bağlantıyla işlemler sırasında bir öneri çıkabilir. Kimlikle veya farklı doğrulama yöntemlerle sıkıntınız ortadan kalkabilir.

Twitter şifremi unuttum

Yukarıdaki adımları denediniz ve güvenlik sorularına cevap veremiyorsanız bunlara erişiminiz yoksa hemen altında “Bu bilgiye erişimim yok seçeneğine tıklayınız. Bazı hesaplarda aşağıdaki gibi giriş yapamadığınızdan dolayı Twitter giriş sorunu bildirim formu açılabiliyor. 

Twitter giriş sorunu bildirim adresi: support.twitter.com/forms/signin?ref=password_reset

Bu adımla sorun yine çözülmediyse belki hesabınız çalınmış olabilir. Bu sorun içinde https://www.andronova.net/twitter/twitter-hesabim-calindi-e-posta-mail-adresim-degistirildi-h3800.html konusunu inceleyebilirsiniz.

Twitter şifremi unuttum - Twitter şifre sıfırlama

Twitter parola sıfırılama

Twitter şifre sıfırlanmıyor

Twitter şifre sıfırlama kodu gelmiyor

hesabıma giremiyorum

şifremi unuttum erişim yapamıyorum

Giriş sorunu iletişiminde bazen mail bazen telefon numarasının istenildiğiniz belirtelim. Kod bazen şifre yenilemesi için bazende hesap kurtarımında doğrulama görevinde kullanılabiliyor.

  1. Kimlikle doğrulanması.
  2. Mail ile doğrulama süreçleri.
  3. Telefonla doğrulama.
  4. Güvenilir cihazlarla test etme. Daha önce girilen ve güvenli olarak işaretlenen oturumlarda direk giriş sağlanabiliyor.

Twitter şifremi unuttum sorunu ile ilgili olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz. Bu adımları uygulamadan destek talebinde bulunmamanızı rica ediyoruz!


Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 17:10

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!