Twitter silinen mesajları geri getirme kurtarma

blank

Twitter silinen Tweetleri geri alma mümkün olabilir mi diyerek araştıranlar oluyor. Paylaşılanlar eğer başka platformlarda yer almışsa evet ama farklı yöntemde var.

teknik destek

Twitter hesabınızda yanlışlıkla sildiğiniz veya sildiğinize pişman olduğunuz fotoğraf paylaşımları ve mesajlar gibi tüm etkinliklere ulaşma şansınız var. Twitter sizin adınıza uzun yıllar yapılan paylaşımları yedekleyebiliyor. Tabi bunlara ulaşabileceğinizin garantisi olmadığını belirtelim.

Aşağıda yedeklenen arşiv, hangi bölümden ve nasıl indirilir resimli anlatımımızı inceleyebilirsiniz. 

Twitter hesabınıza giriş yapıp profil resminize tıklayıp “Güvenlik ve gizlilik” seçeneğine tıklayınız. Açılan seçeneklerden “Hesap” bölümünde yer alan “Twitter arşivin” / “Arşivini iste” seçeneği ile yedeklerinize ulaşabileceksiniz.

Yasal yöne doğru ilerleyen durumlarda mahkemenin talebi dikkate alınabilir ama şirketin isteklere cevap vereceğinin garantisi bulunmuyor.

Twitter silinen mesajları geri getirme

Yapılan işlemlerin tamamlanmasıyla e-posta hesabınıza bilgilendirme gidecek. Hesap verilerinizin büyüklüğüne göre hazırlanması biraz zaman (günler sürebiliyor) alabilir. 

Twitter silinen Tweetleri geri getirme işlemi için yasal bir durum söz konusu ise bir ihtimalle işlem yapılabilir. Bunun dışında aşağıdaki formu doldurun.

Veri talebi oluşturma help.twitter.com/forms/privacy adresinden yapılmakta ve oluştururken sıkıntı çıkarsa başka tarayıcı kullanılması gerekebilir. Uygun görüldüğü takdirde e-posta ile geri dönüş yapılacaktır.

Aksıklık yaşayanların profilindeki bir şeyi değiştirip kayıt etmeye çalışsın. İzin vermiyorsa hesapla alakalı bir şeylerin ters gittiği anlamını taşır.

Twitter silinmiş mesajları geri alma nasıl yapılır?

  • Twitter hesaptan “hesap” kısmına giriniz.
  • İçerikten “arşivini iste” yazısına tıklayıp şifreyi giriniz.
  • Arşivi hazırladıklarında bilgilendirme size ulaşacaktır.

Twitter silinen mesajları geri getirme kurtarma

Butona bastığınızda veri inmiyorsa başka tarayıcıların denenmesi gerekecek ve Chrome güncel değilse işlevsel bozukluk görülebiliyor.

Twitter silinmiş mesajları geri alma nasıl yapılır?

tweet mesajları geri alma

Verilerin alınması sorusuna kısmen cevap olarak yukarıdaki adres yanıt olacaktır. Gelen biraz karışık bir formatla karşınıza çıkabiliyor. Önemli olanın içeriğin yer alıyor olması diye düşünüyoruz. Program kullanılarak yapılabilecek pek işe yarayan bir yöntemin olduğunu düşünmüyoruz.


Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2021, 21:22

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!