Twitter Tweet düzenleme seçeneği geliyor mu

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Twitter’ da uzun bir süredir rahatsız edici bir durum nihayet çözülüyor. Atılan Tweet’ lerde düzenleme seçeneğinin olmaması tüm kullanıcıları rahasız ediyordu. Bu konuda defalarca Twitter’ a bu talep iletildi ama sonuç alınmadı. 

Twitter CEO’ sunun çalışmalara başladıklarını yakın zamanda Tweet düzenlemesinin hayata geçeceğini duyurdu.

Twitter’ dan resmi bir açıklama geldi. Bu konuyu daha önce de ele aldık ama fikir ayrılıkları olduğundan bir adım atılamadı. Twitter’ ın doğal yapısına aykırı olaceğı düşüncesi bu düzenlemeyi geçiktirmişti. Yeni yapı için bir şart getirerek Tweet düzenlemesini onayladık.

Twitter Tweet düzenleme seçeneği geliyor mu

Twitter Tweet düzenleme yakında!

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Twitter Tweet düzenlemesi 30 saniye süreye sahip olacak. Atılan Tweet 30 sn içerisinde düzenlenebilecek. Tweet düzenleme süresi ile yeni yapı yayınlanacak. Bu değişimle hem kullanıcıların istediği gerçekleşmiş olacak hem de Twitter’ ın yapısına aykırılık söz konusu olmayacak.

Resmi açıklamada Twitter Tweet düzenleme özelliği için testlere başladıklarını ama ne zaman yayınlanacağı konusunda net bir zaman dilimi açıklamadılar. Ne zaman sorusuna CEO’ nun yanıtı yakında sözü oldu.


Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 22:12

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.