Twitter Youtube erişim sorunu

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Dün gece saatlerinde devam eden YouTube, Facebook ve Twitter erişim sorunu ara ara devam etmekte. Şuan Twitter ve Youtube’ ye erişim yapılamamakta. Erişim engeli, IŞİD’ in 2 Türk askerine yaptığı vahşet görüntülerini yayınlamasının ardından yapıldığı anlaşıldı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

IŞİD’ in Türk askerlerini infaz etti diyerek yayınlanan görüntüler yalanlandı! Görüntülerdeki Fethi Şahin uzun süre önce IŞİD’ e katıldığı öğrenildi. Görüntülerde gerçek mi net bir bilgi bulunmuyor.

Görüntüler Youtube’ ye düştükten hemen sonra erişime engellendi. Ardından Twitter’ da ve Facebook’ ta aşırı yavaşlama görüldü. İlerleyen saatlerde erişim yapılamadı.

Twitter Youtube nasıl girilir Youtube neden açılmıyor Erişim sorunu çözümü

Erişim engeli tahmini bugün de devam etmesi bekleniyor. Belki geceye doğru sitelere erişim yapılabilir. Ama yine yavaşlama görülebilir. Bu konuda Youtube ve Twitter gerekli hassasiyeti gösterirse sorun kısa sürede aşılacaktır.

Şuan bazı kullanıcılar VPN programı ve DNS adreslerini kullanıyor. Mobil veri bağlantı ile internet erişimi yapan kullanıcılarda VPN uygulamalarını deniyor. Ama tekrar hatırlatalım bazı DNS adresleri ve VPN programları cihazınıza veya bilgisayarınıza zarar verebilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sizinde bu konu hakkında görüşleriniz nedir? Erişim için her hangi bir program veya DNS kullandınız mı?

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak