Twitter doğrulama e-postası maili gelmiyor

Twitter doğrulama maili gelmiyor Hotmail Gmail çözümü nedir? Twitter hesabımı doğrulayamıyorum gelen kod doğrulama link adresi butonu çalışmıyor. Twitter hesap doğrulama nasıl yapılır?

Andronova

Twitter hesabımı doğrulamak için e-posta adresime bir mail gelmiyor. Bir türlü doğrulayamıyorum. Birde gelen kod adresi çalışmıyor. Twitter’ da mail e-posta doğrulaması nasıl yapılır? Twitter doğrulama kodu gelmiyor kesin çözümü.

Twitter hesabını açtığınızda, Twitter hesabınıza yeni bir mail hesabı eklediğinizde, kayıtlı mail hesabını değiştirdiğinizde veya güvenlik nedeni ile hesap erişimi yapılamama durumlarında doğrulama kodu istenebilir. Nedeni ise hesabınıza e-posta adresi eklediğinizde ya da hesabınıza ekli e-posta adresini değiştirdiğinizde, Twitter size değişikliği doğrulamanızı isteyen bir e-posta gönderir. Gönderilen e-posta ile “Şimdi doğrula” yazısını tıkladığınızda e-posta adresinin sizin olduğunuz anlaşılır.

Twitter’da doğrulama e-postası alamadım. Twitter doğrulama e-postası almadıysanız bunun bazı nedenleri olabilir. Mail hesabınızda bulunan Spma, istenmeyen veya toplu posta klasörleri seçeneklerini kontrol ediniz. E-posta sağlayıcıları veya internet hizmet sağlayıcıları bazen bu şekilde bir engelleme ile filtrelemeye neden olabiliyor.

Twitter kod gelmiyor veya kod adresi çalışmıyor

Twitter doğrulama mailini aldım ama doğrulama link butonu çalışmıyor. E-postayı aldınız ve Twitter e-posta adresi doğrulamasını yapamadıysanız şu adımları deneyiniz: Twitter hesabınızı açınız. Şimdi doğrula butonuna tıklayıp tekrar hesap doğrulama link butonunu mailinize gönderiniz. Şimdi doğrula bağlantı bazen süresi dolduğundan bu şekilde bir hata alıyor olabilirsiniz. Bide aşağıdakileri yapmayı deneyin. Twitter olurda dönmezse bir daha talep gönderin.

Twitter kod gelmiyor çözümü

  1. Bu help.twitter.com/forms/signin sayfaya giriniz
  2. Twitter adınızı yazıp ara butonuna tıklayın
  3. E-posta adres bölümüne sizden iletişime geçmek için mail adresini yazmanız istenecek
  4. Sorun tanımı için detayları yazınız.

Twitter doğrulama e-postası maili gelmiyor

Twitter kod gelmiyor çözümü

Twitter mail ile iletişim

Twitter doğrulama e-postasını tekrar göndermek: Hesabınıza giriş yapınız. Hesabınızın üst kısmında yer alan sarı komutu bulup, doğrulamayı yeniden gönder yazısına tıklayıp ve mail hesabınızı kontrol ediniz. Yine Twitter doğrulama kodu ulaşmadıysa bu support.twitter.com/forms/signin adresten Twitter ile iletişime geçebilirsiniz. Önerdiğimiz başvuru adresinde, ikinci adımda yer alan “HALA YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?” yazısını tıklayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Eğer hala sorun yaşıyorsanız önerdiğimiz destek hattını arayarak ister soru cevap şeklinde ister uzaktan bağlantı yapılarak yardım alabilirsiniz. 

hesap doğrulaması

Twitter kod gelmiyor

Twitter mail kod gelmiyor çözümü

Gmail Twitter kod gelmiyor Hotmail içinde aynı sorun görülmekte. Özellikle Hotmail kod gelmiyor sorunu daha çok görülmekte. Eğer Twitter’ dan geri dönüşünüzü Hotmail’ de bekliyorsanız birde başka bir mail adresi vererek deneyin.

Twitter kod gelmiyor e-posta sorunu için umarım yazımız çözüm olmuştur. Yorumla destek isteyenler için gerekli başvuruları yaptıktan sonra gelen cevapla yorum bırakın.

Andronova