Twitter e-posta hesabıma doğrulama kodu gelmiyor

Twitter hesabıma girdiğimde ekrana doğrulama onay kodu istiyor ama kod mail adresime gelmiyor. Doğrulama kodu e-postaya gelmiyorsa kesin çözüm haberimizde...

Twitter e-posta hesabıma doğrulama kodu gelmiyor
müşteri hizmetleri

Twitter hesabıma girdiğimde doğrulama onay kodu istiyor ya da hesabıma girdiğimde doğrulama kodu e-posta hesabıma gelmiyor diyorsanız, bunun bir kaç nedeni olabilir. Ama genelde Hotmail e-posta hesabı kullanıyorsanız, ne yazık ki gelmiyor. Ama yinede SPAM yani gereksiz yazan bölümü kontrol ediniz.

Aşağıdakileri denedikten sonra son önerimizi buraya eklemek istedik. Bazen mail sağlayıcıları kaynaklı bazen sosyal ağlardan kaynaklı kod ulaşmaması için birde başka bir mail ile sorunlu mail' i yönetme önerisinde bulunuyoruz. Yani örnek sorun Hotmail' de ve kod gelmiyor. Gmail' e bağladığınızda e-postalar Gmail' e gelecek ve belki de kod sorunu ortadan kalkacak. Konu çoklu mail yönetimi olarak düşünebilirsiniz.

Twitter kod e-posta hesabıma gelmiyor

Kod gelmeme sorunu bazen Twitter kaynaklı, bazende mail sunucusu kaynaklı engellemelerden dolayı olabiliyor. Bu gibi durumlarda hem Twitter hemde mail sunucusu ile iletişime geçebilirsiniz. Yani Hotmail, Gmail, Yahoo, Yandex, Mynet, Superonline veya şirket maili...

Twitter iletişim formunu doldurarak 1 veya 3 gün içerisinde geri dönüş yapmalarını bekleyiniz. Dönüş olmazsa tekrar formu doldurunuz.

Twitter iletişim adresi

Twitter başvuru adresi: help.twitter.com/forms/feature_report?feature=notifications doldurunuz. Sorunun detaylarını açıklama kısmına yazınız. www.andronova.net

Twitter onay kodu e-posta hesabıma gelmiyor, doğrulama kodu gelmiyor Gmail, e-posta kod gelmiyor Hotmailkod mail adresime gelmiyor ve doğrulama kodu e-posta gelmiyor sorunu için çözüm Twitter iletişim formunda.

Twitter e-posta hesabıma doğrulama kodu gelmiyor

Form aynı zamanda Twitter' dan çok fazla bildirim e-postası geliyorda ve bildirim ayarları yapılamıyorsa Twitter şikayet olarak iletebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 18:44
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Durali altay
Durali altay - 2 yıl Önce

Tveter kodu meyl adresime gelmiyor