Twitter e-posta ve telefonuma sms bildirimi gelmiyor

Twitter'dan telefonuma mesaj gelmiyor. Ne telefona doğrulama kodu, ne de e-posta gelmiyor. Android ve iPhone mesaj alma sorunu yaşıyorum çözümü nedir diyen kullanıcılar çözümü formda.

Andronova

Twitter anlık bildirim gelmiyor. Twitter’dan doğrulama kodu e-postası gelmiyor. Aynı zamanda neden kısa mesaj gelmiyor? Twitter kod gönderdim diyor ama gelmiyor. Twitter cep telefonuma mesaj gönderemiyor. Android iPhone mesaj alma sorunu yaşıyorum çözümü nedir? 

Twitter’da en çok karşılaşılan problemlerden bir tanesi de e-posta ve sms bildirimlerini alamıyorum hatasıdır. Twitter sms veya e-posta alamama sorunu için hazırladığımız çalışmayı sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle Twitter’da sms ve e-posta bildirim ayarları nasıl yapılandırılır bunu sizlere anlatacağız. Eğer bildirim ayarlarınızda sorun yok ise Twitter’da sms veya e-posta bildirimlerini alamama sorununun çözümü için neler yapmamız gerekiyor onu anlatacağız. 
 

Twitter sms ve e-posta ayarları nasıl yapılır ?

Twitter’da bildirimlerinizin sms olarak tarafınıza iletilmesini istiyorsanız öncelikle Twitter hesabınız üzerinden Ayarlar> Mobil sekmesine giriş yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki ekranda da göründüğü gibi buradan bildirimlerinizi aktif hale getirebilirsiniz. Mobil ayarlarınızı yapılandırdıktan sonra değişiklikleri kaydet butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. 

Twitter e-posta bildirimlerini ayarlamanız için ise aynı şekilde Ayarlar> E-posta bildirimleri sekmesine tıklıyoruz. E-posta bildirimleri ekranında tarafınıza gönderilmesini istediğiniz bildirimleri seçerek kaydet diyoruz. 

 

Twitter e-posta ve sms bildirimlerini alamıyorum hatasının çözümü

Yukarıda belirtilen adımları doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra hala aynı şekilde bildirim alamıyorsanız. Aşağıdaki linke tıklayarak buradan Twitter’a geri bildirim bırakmanız gerekiyor. Bu şekilde geri bildirim bıraktığınızda sorununuz büyük ihtimalle çözüme kavuşacaktır. 

Sms bildirimi alamama;
support.twitter.com/forms/feature_report?feature=notifications adresine giriş yaparak burada yer alan sms bildirimleri alanına tıkladığınızda sms bildirimi alamama sekmelerini seçiyoruz daha sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bütün detayları doğru bir şekilde yazdıktan sonra gönder dediğinizde, Twitter sorunun çözümü için sizinle iletişime geçecektir. 

E-posta bildirimi alamama;
support.twitter.com/forms/feature_report?feature=notifications adresine aynı şekilde giriş yapıyoruz. E-posta bildirimleri>E-posta bildirimi alamama seçeneklerini belirledikten sonra eksiksiz bir şekilde aşağıdaki kutucukları dolduruyoruz. İstenilen bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Twitter sorunun çözümü için sizinle iletişime geçecektir. 

Twitter e-posta ve telefonuma sms bildirimi gelmiyor

Twitter telefonuma sms bildirimi gelmiyor


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:25

Andronova