Twitter hesabım çalındı e-posta mail adresim değiştirildi

Twitter hesabım çalındı ve e-posta adresim değiştirildi ne yapacağını bilmeyenler için önemli bir yazı olabilir. Twitter mail adresi değiştirildi ise nasıl geri alınır?

Twitter hesabım çalındı e-posta mail adresim değiştirildi
müşteri hizmetleri

Bu işlem ile Twitter değiştirilen kullanıcı adı ve e-posta için geçerli çözüm adımlarıdır. Twitter hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, destek birimiyle görüşmenizi öneriyoruz.

  • Resmi sitesi twitter.com adresine gidiyoruz.
  • "Şifreni mi unuttun? yazısına tıklıyoruz.
  • "Twitter hesabınızı bulun" bölümüne mail adresinizi, Twitter kullanıcı adını veya eklediyseniz cep telefonu numaranızı yazıp ara butonuna tıklayınız.
  • Açılan bölümde şifre sıfırlamak için e-posta adresini yada cep telefonu numaranızı girmenizi isteyecek.

Eğer bunlara erişiminiz yoksa, "Bu bilgiye erişimim yok" bu seçenekle devam ediniz. Twitter kullanıcı adınızı yazıp Twitter ile iletişime geçebilirsiniz. Veya direk ulaşmak için aşağıdaki öneri haberimizi okuyunuz. Bu adımları yapamadıysanız önerdiğimiz hattan uzaktan bağlantı ile yardım isteyiniz.

Yukarıdaki yetersiz kaldı ise aşağıdaki ile devam ediniz. Bu direk şikayeti yapacağınız form bölümü. 

Twitter hesabım çalındıtwitter mail değiştirme talebi

Twitter çalınan hesabı bildirme

  • Hesabı bildirme adresi help.twitter.com/forms/hacked
  • İlk adrese ulaşamazsanız help.twitter.com/forms/signin
  • Kullanıcı adının yazılması ve ARA
  • Yeni bir bölüm açılacak
  • Twitter' ın size dönüş yapması için ileitşim e-postanız
  • Sorunun tanımını yapınız

Twitter hesabım çalındı e-posta mail adresim değiştirildi

Twitter e-posta mail adresim değiştirildi

Yukarıda gördüğünüz gibi "E-posta adresin" bölümü yer almaktadır. Buraya Twitter' ın sizinle iletişime geçebilmesi için şifresini bildiğiniz yani erişim yapabildiğiniz bir mail adresini yazmanız gerekiyor. Sorunun ne olduğunu detaylı anlatmanız içinde "Sorunun tanımı" bölümünü kullanıyorsunuz. Önerim detaylı bir şekilde başvuru yapmanız. Twitter' a çok fazla sayıda başvuru gittiğinden süreci kısaltmak için detaylar çok önemlidir. 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 17:19
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Merhabalar
Merhabalar - 7 ay Önce

Twitter kadar saçma sapan güvenlik sağlayan başkada sosyal medya aracı görmedim. Hesabımın telefon numarasını ve mail adresini (imkansız geliyor olabilir size, çünkü ikisinden birinin illaki durması lazım,Twitter uyarıyor ama bir şekilde bu ikisini kaldırdım) kaldırdım ve parola hakkında kayıp işleminde bulunduğumda size ulaşabilmemiz için hesabınızın e posta adresini girin diyor. Ya şaka gibisiniz e posta yok o hesapta çalınmıştı eminim.

Sibel
Sibel - 2 yıl Önce

Benim hesabım çalındı ve tüm bilgilerim silindi hesabıma ulaşamıyorum artık epostam tel numaram kullanıcı adım ve profilim değiştirilmiş hesabımı nasıl geri alırım yardım edin lütfen

fıkret
fıkret - 2 yıl Önce

twitter hesabım maıl degıstırılmıs ve gerı alamıyorum buna nasıl ızın verıyorsunuz anlamadım guvenlı degıl twetter bu konuda

Nur
Nur - 2 yıl Önce

mail adresime hesabiniz ***@m**** ile degistirildi diye mail geldi hesap erisimimi ortadan kaldirdi. Ne yapmalıyım yardım edin lütfen..

Ayşe
Ayşe - 3 yıl Önce

Twitter hesabım çalındı lütfen yardım edin

Muzaffer efe
Muzaffer efe - 3 yıl Önce

26 02 2018 Tarihinde Twtir hesabım çalındı

Yılmaz Şanlı
Yılmaz Şanlı - 3 yıl Önce

Hesabıma ulaşamıyorum hesabımı açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Serkan celik
Serkan celik - 3 yıl Önce

Teitterın bu konuda cok sacmave ksiz bi politikası var.mail adresime hesabiniz ***@mail. ru ile degistirildi diye mail geldi hesap erisimimi ortadan kaldirdi. degistirmeden onay maili atsa hesap calinamaz.ama geri zekalı olduklari icin calindiktan sonra bilgi veriyor:).

Mert Alaş
Mert Alaş - 3 yıl Önce

Bende bir dönem bu sıkıntı ile karşılaşmıştım sitede yer alan içerik sayesinde sorunu tam olarak çözebildim.

mert alaş
mert alaş - 3 yıl Önce

birçok kullanıcı hangi hesap adını yazacağını sormus. Bende aynı konu üzerinde uzun süre çözüm aramıştım Konu hakkındaki yardımı sizlerde bulabilirsiniz.


Teknoloji haberleri