Twitter hesabım çalındı e-posta mail adresim değiştirildi

Twitter hesabım çalındı ve e-posta adresi değiştirilmiş. Twitter mail adresi değiştirildi ise nasıl geri alınır? Bu işlem değiştirilen kullanıcı adı ve e-posta için geçerli çözüm adımları.

Twitter hesabım çalındı e-posta mail adresim değiştirildi
müşteri hizmetleri

Twitter şikayet başvuru adresi var mı! Twitter hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, Twitter destek ile ileşim için buradan başvuru yapabilirsiniz. Twitter' ın resmi sitesi twitter.com adresine gidiyoruz. "Şifreni mi unuttun? yazısına tıklıyoruz. "Twitter hesabınızı bulun" bölümüne mail adresinizi, Twitter kullanıcı adını veya eklediyseniz cep telefonu numaranızı yazıp ara butonuna tıklayınız. Açılan bölümde şifre sıfırlamak için e-posta adresini yada cep telefonu numaranızı girmenizi isteyecek.

Eğer bunlara erişiminiz yoksa, "Bu bilgiye erişimim yok" bu seçenekle devam ediniz. Twitter kullanıcı adınızı yazıp Twitter ile iletişime geçebilirsiniz. Yada direk ulaşmak için bu adresten yada bu adresten Twitter ile iletişime geçebilirsiniz. Bu adımları yapamadıysanız önerdiğimiz Twitter özel destek hattını arayabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile yardım alabilirsiniz.

Yukarıdaki yetersiz kaldı ise aşağıdaki ile devam ediniz. Bu direk şikayeti yapacağınız form bölümü. 

Twitter hesabım çalındıtwitter mail değiştirme talebi

Twitter çalınan hesabı bildirme

  • Hesabı bildirme adresi help.twitter.com/forms/hacked
  • İlk adrese ulaşamazsanız help.twitter.com/forms/signin
  • Kullanıcı adının yazılması ve ARA
  • Yeni bir bölüm açılacak
  • Twitter' ın size dönüş yapması için ileitşim e-postanız
  • Sorunun tanımını yapınız

Twitter hesabım çalındı e-posta mail adresim değiştirildi

Twitter e-posta mail adresim değiştirildi

Yukarıda gördüğünüz gibi "E-posta adresin" bölümü yer almaktadır. Buraya Twitter' ın sizinle iletişime geçebilmesi için şifresini bildiğiniz yani erişim yapabildiğiniz bir mail adresini yazmanız gerekiyor. Sorunun ne olduğunu detaylı anlatmanız içinde "Sorunun tanımı" bölümünü kullanıyorsunuz. Önerim detaylı bir şekilde başvuru yapmanız. Twitter' a çok fazla sayıda başvuru gittiğinden süreci kısaltmak için detaylar çok önemlidir. 

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel
Sibel - 8 ay Önce

Benim hesabım çalındı ve tüm bilgilerim silindi hesabıma ulaşamıyorum artık epostam tel numaram kullanıcı adım ve profilim değiştirilmiş hesabımı nasıl geri alırım yardım edin lütfen

fıkret
fıkret - 1 yıl Önce

twitter hesabım maıl degıstırılmıs ve gerı alamıyorum buna nasıl ızın verıyorsunuz anlamadım guvenlı degıl twetter bu konuda

Nur
Nur - 1 yıl Önce

mail adresime hesabiniz ***@m**** ile degistirildi diye mail geldi hesap erisimimi ortadan kaldirdi. Ne yapmalıyım yardım edin lütfen..

Ayşe
Ayşe - 1 yıl Önce

Twitter hesabım çalındı lütfen yardım edin

Muzaffer efe
Muzaffer efe - 1 yıl Önce

26 02 2018 Tarihinde Twtir hesabım çalındı

Yılmaz Şanlı
Yılmaz Şanlı - 2 yıl Önce

Hesabıma ulaşamıyorum hesabımı açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Serkan celik
Serkan celik - 2 yıl Önce

Teitterın bu konuda cok sacmave ksiz bi politikası var.mail adresime hesabiniz ***@mail. ru ile degistirildi diye mail geldi hesap erisimimi ortadan kaldirdi. degistirmeden onay maili atsa hesap calinamaz.ama geri zekalı olduklari icin calindiktan sonra bilgi veriyor:).

Mert Alaş
Mert Alaş - 2 yıl Önce

Bende bir dönem bu sıkıntı ile karşılaşmıştım sitede yer alan içerik sayesinde sorunu tam olarak çözebildim.

mert alaş
mert alaş - 2 yıl Önce

birçok kullanıcı hangi hesap adını yazacağını sormus. Bende aynı konu üzerinde uzun süre çözüm aramıştım Konu hakkındaki yardımı sizlerde bulabilirsiniz.

Gökhan
Gökhan - 3 yıl Önce

Hocam çalınan hesap adını mı yoksa çalındıktan sonraki hesap adını yazmalıyız ?