Twitter mavi tik onay rozeti alma onaylanmış hesap nasıl alınır?

Twitter mavi onay rozeti nedir? Twitter mavi tik onay rozeti nasıl alınır? Twitter' da onaylanmış hesap nasıl alınır? Mavi onay rozeti başvuru adresi nedir? mavi onay rozet için ne yapılmalı yapmalıyım?

Twitter mavi tik onay rozeti alma onaylanmış hesap nasıl alınır?
müşteri hizmetleri

Twitter mavi onay rozeti neden alamıyorum? Twitter mavi tik onay rozeti için nasıl başvurulur? Hesabım onaylanmadı ne yapmalıyım? Onaylı hesap satın alma. Twitter mavi onay rozeti satın alma. mavi onay rozeti fiyatları ücreti ne kadar? Onaylanmış hesap nasıl alınır? Müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası var mı? İletişim başvuru mail e-posta adresi!

Twitter mavi onay rozeti nedir? Twitter' da mavi onaylı rozetin, kamuya açık Twitter hesabın orijinal olduğunu belirtmek için kullanılan bir rozettir. Bu rozeti genelde ünlüler, şirketler ve marka değeri olan kişiler alabilmekte.

Twitter mavi onay rozeti nasıl alınır?

Twitter hesabının gerçekten doğrulanması gerektiğini düşünüyorsanız, bu verification.twitter.com/welcome adresten mavi tik rozetine başvuru yapabilirsiniz. Instagram' ın tam tersine mavi rozet için başvuru yapılabiliyor.

Hesabınızın mavi onay rozeti alıp almayacağınu belirten bir e-posta alacaksınız. Eğer olumsuz bir cevap alırsanız, hesabınızı detaylı inceledikten sonra tekrar aynı form üzerinden başvuru yapabilirsiniz. www.andronova.net

Twitter mavi onay rozeti başvurusunu yapamıyorum çözümü?

Mavi rozet için Twitter hesabının profili eksiksiz doldurulmuş olması gerekiyor. Eğer eksik varsa ekrana bir uyarı gelecektir. Bunlardan telefon numarası eklenmemesi, doğum tarihinin eklenmemesi, hesap başlığının olamaması ve başlığın resmi eklenmesi gibi nedenlerden olabiliyor. 

Rozet Twitter hesabının profil isminin yanında yer alır. Arama sonucunda da hesap adı yanında yer almakta. Ama bazı uyanıklar Twitter profil fotoğrafına mavi rozeti koyuyorlar. Bu simge profil resminde veya kişisel bilgilerde görülüyorsa gerçekten onaylı bir hesap olmadığını gösterir. Teknoloji haberleri 

Twitter mavi tik onay rozeti alma resimli anlatım!

Twitter mavi tik onay rozeti alma onaylanmış hesap nasıl alınır?

Twitter mavi tik onay rozeti alma

Twitter mavi tik onay rozeti

Twitter mavi tik onay rozeti nasıl alınır?

Twitter mavi tik onay rozeti hesap nasıl alınır?

Twitter mavi tik hesap nasıl alınır?

Twitter onay rozeti alma

Twitter onay rozeti alma onaylanmış hesap

Twitter onaylanmış hesap nasıl alınır?

Twitter onay hesap nasıl alınır?

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 16:37
müşteri hizmetleri
YORUMLAR