Twitter neden yok neden açılmıyor?

Twitter' a yine erişim yapılamıyor. Bu aralar ara ara erişim yasakları gelebiliyor. Çözüm içinde herkesin genel yaptığı dns ve vpn kullanmak.

Andronova

Twitter dünden beri ya erişim yok ya da çok yavaş açılıyor. Dünkü gözaltılardan sonra başlayan erişim sorunları hala devam etmekte. Ara ara erişim yapılabilmekte. Dün yayınladığımız Twitter neden açılmıyor haberimize gözatabilirsiniz.

Telefondan twitter giremiyorum: BTK internet neden yavaş cevabı! BTK, yaptığı açıklamada her hangi bir yasak bulunmadığı internet ile ilgili genel bir sorun olduğu belirtildi. Bana göre ise şuan internet kastırılarak erişim zorlaştırılıyor. Bu sorun tahmini pazar günü de devam edecek. Pazartesi itibaren sorun ortadan kalkacak.

Twitter neden yok neden açılmıyor?

Twitter neden yok? 

Sabah saatlerinde daha çok mobil internet (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) bağlantılarında sorun görülmekteydi, şuan ise ADSL bağlantılarında da (Superonline, Türk telekom, Doping, Turknet, Kablonet ve Türk Telekom / TTnet) sorun görülmekte.

Güncel DNS adresleri denenebilir. Aynı zamanda VPN uygulaması / programı denenebilir. Aşağıda ilişkili haberler de yer alan VPN haberine gözatabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 02:48

Andronova