Twitter tweetler görünmüyor gözükmüyor

Twitter zaman akışına hoş geldin. Şu anda burası boş ama bu durum fazla uzun sürmez. İnsanları takip etmeye başladığında Tweetler burada görünmeye başlar.

Andronova

Twitter tweetler görünmüyor, kişinin hesabında oluşan bir sorundan veya yaptırımla karşılaştıktan sonra çıkan bir uyarı metnidir. Örnek görselde tam metin çıkıyor ama sadece bunla kısıtlı kalmadan sizlere bildirim gelmeden benzeri sıkıntılarda bahsetmek istedik. Zaten ekrana gelen uyarının bazen tam açıklaması çıkmayabiliyor. Böyle bir şeyde isteyenler geliştiricinin destek formlarını kullanabilir.

Zaman akışı hatası alanlara öneri olarak “Başla” butonuna dokunulması ve devamında yapılacaklar gösteriliyor. Uyarı alanların ek olarak arkadaşlarıyla iletişime geçip görebildiği paylaşım varsa beğenip retweet yapmalarını önerebilirsiniz. Sizde daha önce takip etmediğiniz bazı hesapları takip ederek deneyiniz.

Yaşananın belki anlık verdiği bir tepki olarak düşünebiliriz. Çoğunun veya belli bölgelerin etkilenmiş olduğunu düşünerek hareket edilmesi mantıklı olacaktır.

  1. Deneyecek başka internet ve cihaz kullanınız. (Ban veya tehdit olarak görülme durumları için)
  2. Arkadaşılarınızın profilinizi ve paylaşımlarınızı incelemelerini isteyiniz.
  3. Hesabınızda ek doğrulama seçeneklerini kullanmaya çalışınız.
  4. Uygulama ve tarayıcıyla ayrı ayrı deneyelim ve varsa başka hesaplarınıza da bakınız.
  5. Tweet cezası veya şüpheli durumlarda oluşan durumların analizi için profilinizde bir iki şeyi değiştirip kaydet yapmaya çalışınız. İzin vermiyorsa bunlardan birinin oluşması mümkün.

Yurtdışında yaşanan olumsuz bir şeyler var mı diyerek ağdaki paylaşımlara bakınız. Ülkemizde sıkıntı çıkaracak bir yoğunluk veya dışa açılan sistemlerde yaşanan olumsuzluklar görülebilir.

Chrome kullananların geçmişi ve tarayıcıyı sıfırlamalarını öneririz. Tehlikeli olarak görülen denemelerden sonra geçici engel yaşatılması mümkün. Belki bilinçsiz şekilde yaptığınız şeylerden veya birisinin kasıtlı yere yaptığı işlemlerden dolayı buna maruz kalmış olabilirsiniz. Geliştiriciye bildirimde bulunmanız için aşağıdaki adımların uygulanmasını öneriyoruz.

Uygulamanın sağ köşesindeki çizgili alana giriyorsunuz ve yardım yazılı seçeneğe dokunup sizle alakalı olanla devam ediniz. Diğer bildirimde bulunacağınız adresleri yazı sonundaki öneri makalede bulacaksınız.

Twitter tweetler görünmüyor gözükmüyor

Twitter tweetler gözükmüyor şeklinde bir başlığa denk gelmeyenlerin genel bildirimler için kullanılan bağlantıdan yararlanılmasını öneriyoruz. Eğer akış sorunu hala çıkıyor ve siz ısrarla bir şeyleri zorlarsanız hesabın genel kullanımının engellenmesine neden olabilirsiniz. O an tweetler çıkımıyor olabilir ama ilerleyen saatler içerisinde bir bakmışsınız kendi kendine düzelmiş.

Buraya ağların tehdit olarak gördüğü bağlantıları ve cihazları durdurduğunu ekleyelim. Kişi hiç spam olacak bir şeyle uğraşmamasına rağmen böyleymiş gibi değerlendirilebiliyor. Kısaca aşırı olarak görülen her şeyin bir şüpheli davranışmış gibi algılanma durumu var.


Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 02:02

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın