Twitter tweetler şu anda yüklenmiyor hatası

Tweetler şu anda yüklenmiyor, pek sık karşılaşılmayan Twitter sistemlerinde görülen problem sebebiyle ortaya çıkan paylaşım hatası. Profil detayları çıkmamasına neden olur.

Twitter tweetler şu anda yüklenmiyor hatası
müşteri hizmetleri

Twitter hatalarından biri olan şu anda yüklenmiyor hatası en son sanırız geçen yıl genelde karşılaşılmıştı. Bu durumun iki çıkış nedeni oluyor ve çözümde bir şey yapmanız pek önerilmemekte. Birincisi genelde ve ikincisi anlık durumlarda çıkabilir.

Kronik denilen durumlardan biri olsa da pek sık genelde görülmediğini belirtebiliriz. Çıktığında kendi tweetlerinizi görebiliyorsunuz veya tüm kişilerin paylaşımları çıkmayabiliyor.

  • Bağlantınız koptuğunda çıkabilir.
  • İnternet problemlerinde görülebilir.
  • Sistemlerde veya yazılım tarafında çıkan arızalarda görülebiliyor. 
  • Hesapla alakalı yasaklama, kısıtlama, şüpheli durumlarda güvenlik önlemi gibi sebeplerden de çıkabiliyor.

Bir şey yapılmadan önce Google' dan araştırılmasını öneririz. Sizden alakalı bir durum değil ve bazılarında da görülebilir. Yapacağınız test WiFi ile bağlananların modemini kapatmaları, başka bir yerden bağlanarak test etmeleri ve başka cihazdan kontrol edilmesi daha mantıklı olabiliyor. Birde Samsung ile deneyenlerin iPhone ile ve bilgisayarla test etmesi gerekebilir.

Bir paylaşım gitmediğinde sık sık yapılan denemelerin sonucu hesabın belli bir dakika engellenmesiyle sonuçlanabilir. Her herhangi bir tweete bu çıkıyorsa belki o anda kişi silmiş olabilir ya da sizi engellediğinden böyle bir mesajla karşılaşabilirsiniz.

Başka bir hesabınız varsa kesinlikle bakmanızı öneririz ve bu şekilde daha net bir cevaba ulaşacaksınız.

Twitter tweetler şu anda yüklenmiyor hatası

Tekrar dene yazıyorsa nadir sayfayı yenilediğinizde görünmeyen tweetler çıkabiliyor. Böyle bir durum söz konusu olduğunda anlık herhangi bir sebepten sorun çıktığı anlamını taşır. Yaşanan sıkıntılarda iletişime geçeceğiniz bağlantı yazımız Twitter iletişim' e bakmanızı öneririz.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 19:58