Twitter’a Yeni Mesajlaşma Özelliği Geldi!

Andronova

Twitter uygulamasına eklenen bir yenilik ile kullanıcılar birbirlerini takip etmiyor olsalar bile direkt mesaj atma imkanı tanıyan yeni bir sistem kullanıma sunuldu.

Daha önce Twitter kullanıcıları sadece takip ettikleri kişilerden doğrudan mesaj alabiliyordu, Bundan sonra Twitter’da sizi takip etmiyor olsalar bile başka kişilerden direkt mesaj alma işlevini seçmeli özellik ile onaylayarak kendi profiliniz için uygulayabileceksiniz. Aslında bu özellik Twitter tarafından iki yıl önce belli bir kesim kullanıcı için denenmişti, ancak tamamen açık bir hale dönüşmemişti.

Ayrıca Twitter iPhone ve Android kullanıcıları için yeni özelliğini daha cazip gösterecek ve öne çıkaracak şekilde özel bir doğrudan mesajlaşma butonu oluşturdu.

twitter-mesaj

Yeni mesajlaşma özelliği varsayılan olarak kapalı geliyor, seçime bağlı olarak ayarlar menüsü içinden bunu açarak aktif hale getirmeniz gerekiyor.
Tabii ayar kapalıyken de her zaman ki gibi sadece sizi takip eden kişilerden mesaj almanız mümkün oluyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir