Ücretsiz Android oyunları seri – 3

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android ücretsiz oyun paylaşımına devam ediyoruz. Serisinin üçüncü haberini sizlerle paylaştık. Oyunlar hakkında düşüncelerinizi yazmayı ihmal etmeyin.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Daha önceden oluşturmaya başladığımız ücretsiz android oyunları serisinin 3. süne geldik. Bu android oyunları sayesinde çok daha keyifli zamanları ücretsiz oyunlarla yaşayabilirsiniz.

1. Asphalt Xtreme Android oyunu

Rally Racing Asphalt Xtreme: Rally Racing, fizik kurallarının hiçe sayılarak bilinmeyen bir yola çıkış! Yarış konusundaki tüm bildiklerinizi unutunuz.  Neden derseniz bu oyunda sürücü için gereken tek şey; güçlü br sezgi, üstün beceriler ve gözü kara bir hız tutkusunun olması. Sınır tanımayan ralli yarışı deneyiminde; kanyon, tepe, çamur demeden drift ve yanlama hünerlerini kullanıp rakiplerin arasından sıyrıl ve bitiş çizgisine ulaş. Üstelik tüm bunları yaparken heyecanı doruklarında yaşa.

Ücretsiz Android oyunları seri - 3

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

2. Critical Ops Android oyun önerisi

Akıl gerektirecek aksiyona hazır mısınız? Refleks, Critical Ops ve taktik becerilerinizi test edebileceğiniz tempolu ve hızlı bir oyunla karşılaşacaksınız. Tüm açılar ele alınarak savaş deneyimi sonuna kadar keşfedin. Anti terörist olup terör operasyonunu durdurun. Savaşın ya da Terörist olarak bölgeleri yıkmayı hedefleyin. Arkadaşlarınızla birlikte egemenlik için mücadele edin, ya da çete liderin tarafından tüm dünyaya becerilerini göster. Rekabetle, beceriyle ve yetenekle sahneye katılmaya var mısınız? Silahlarda AK47 ve benzeri tüfekler, hafif makine ve keskin nişancı silahları hazır. Yapman gereken en önemlisi ıslanmadan ve düzgün nişan alma.

Critical Ops Android oyun önerisi

3. Guns of Boom – Online Shooter oyunu

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • Rakipleri oyunun başında pompalı silahla indirebilirsin.
  • Havalı animasyonlarla ve şık seviyelerle sizleri oyuna kilitleyecektir.
  • Oyunda yapmanız gerekenlerden biri de rakibinizi + simgesine getirmek.
  • Bir takımı seçerek oynayıp rakibinizi parçalara ayırmaya çalışın. Savaş alanında ne kadar çok aktif rol alırsanız o kadar çok ödül alırsınız.
  • Makineli tüfek, tabanca, süikast silahları veya nişancı tüfeği gibi çok sayıda seçim yapabileceğiniz kırk sekiz seçenek.
  • Amblem seçin ve ad seçip sunucuyu yönetmeye başlayınız. Klan ekibinizle savaşa katılıp ve rakiplerinize hatlarını bildirerek patron olduğunuzu gösterin.

Guns of Boom – Online Shooter oyunu

Keyifli zaman geçirmeniz için tüm bu oyunları, Andronova ekibi olarak öneriyoruz. Android oyun club


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 03:40

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir