Ücretsiz Android oyunları serisi – 1

blank

Bu konumuzda ücretsiz Android oyunlar serinde Alto’s Adventure, N.O.V.A. Legacy ve UNKILLED: Zombi avlama oyunları var. Oyunları indir, dene ve hakkında düşüncelerini yaz!

teknik destek

Oyun oynamak sandığınızdan çok daha büyük bir ruhsal doyum sağlıyor. Hatta bunun adeta bir bağımlılığa dönüştüğünü söylemek de mümkün. Andronova oyun ekibi olarak; düzenli bir şekilde gerçek doyum sağlayabileceğiniz oyunları belirli periyotlarla sunmaya devam ediyoruz.

  • Telefonunuzda kasıntı yaratmayacak oyunlar olması
  • Keyifli dakikalar geçirebilmenizi sağlaması
  • Herhangi bir ücret istememesi
  • Uygulama içi reklam konusunda kullanıcıyı yormaması

1) Alto’s Adventure Android

Oyunlarda yeteri kadar doğal alan olmamasından yakınan herkes için, alto’ s Adventure Android oyununu önerebiliriz. Bu oyun ile birlikte; Dilediğiniz tüm köylerde dolaşabilir, çatılarda Snowboard yaparak karın keyfini çıkartabilirsiniz. Ancak bunu yaparken düşmanlarınızın da olduğunu sakın unutmayın. Alp tepelerine doğru yapacağınız bu eşsiz yolculukta, sizleri büyük bir macera bekliyor. Üstelik sürekli olarak hava koşullarının değişmesiyle birlikte; hem oyunun zorlaştığını, hem de daha keyifli bir hale geldiğini söyleyebiliriz.

Ücretsiz Android oyunları serisi - 1

2) UNKILLED: Zombi avlama Android oyunu 

Genellikle belirli bir konusu olan Android oyunları, çok daha fazla beğeniliyor. New York şehrinin zombi istilasına uğradığını kendisine merkez hikaye olarak alan bu oyun, son derece zevkli dakikalar yaşatıyor. Dikkat edin her an bir zombi sizden ısırık alabilir. Özel görevler için tutulan timin başında olmakla birlikte, aynı zamanda bu tarz tehlikelerden de korunmaya çalışacaksınız. Bu oyunda; hem görsel efektlerin, hem de ses efektlerinin son derece canlı olduğunu da söylemek gerekiyor. Oyunda kullanacağınız silahların büyük bir bölümü, yüksek etkiye sahip kategorilerden oluşuyor.

2) UNKILLED: Zombi avlama Android oyunu 

3) N.O.V.A. Legacy

Muhteşem bir 3B bilim kurgu FPS deneyimi sunan bu oyun, sizi tamamen kendi içerisinde esir etmeyi başaracak. Kahramanımız Kal Wardin, koloni idaresi kuvvetleri tarafından yeniden savaşa çağrılacak ve büyük bir mücadele, işte tam da bu noktada ortaya çıkacak. Kal; kişisel yapay zeka ajanı Yelena’nın da yardımıyla uzaylı istilasına karşı sonuna kadar savaşacak ve sizler de bunun yönlendiricisi olacaksınız. Ayrıca hiç kimsenin beklemediği bir şekilde ortaya çıkan gizemli sırların var olduğunu da söylemek gerekiyor. Bu uzaylı istilacıları, dünyaya yönlendiren tam olarak neydi ?

3) N.O.V.A. Legacy android

Bu oyunların tamamını, büyük bir keyifle oynayabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!